שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  התנועה לאיכות השלטון: מי שחילק הזמנות לנבחרת - ישלם

  התנועה לאיכות השלטון תפנה לבית המשפט אם יתברר כי למשחק עם שוייץ חולקו הזמנות שלא על פי חוק. על פי דיווחי ההתאחדות חולקו כ-7,000 הזמנות. שוקי לבנון, דובר התנועה: "נפעל לחייב באופן אישי את האחראים"

  התנועה לאיכות השלטון הודיעה היום (ב') כי תשקול לפנות לבית המשפט בעניין ההזמנות שחולקו למשחק בין נבחרות ישראל ושוייץ, שהתקיים במוצאי שבת באצטדיון רמת-גן. בעקבות הפרסום ב-ynet, מסר דובר התנועה, שוקי לבנון, כי אם יתברר שאכן חולקו הזמנות למשחק שלא על פי החוק, תפעל התנועה לחייב באופן אישי את האחראים לחלוקת ההזמנות.

   

  לקראת המשחק הבינלאומי עשתה ההתאחדות לכדורגל מאמצים רבים למלא את יציעי האצטדיון הלאומי בקהל אוהד, שיתמוך בנבחרת ישראל. ואכן במשחק נכחו 38 אלף אוהדים. אולם, על פי דיווחי ההתאחדות, נמכרו למשחק רק 31 אלף כרטיסים. ההתאחדות לא הכחישה כי לקראת המשחק חולקו לא פחות מ-7,000 כרטיסים, מספר מרשים למדי.

   


  יציעים עמוסים באצטדיון רמת-גן במשחק עם שוייץ (צילום: ראובן שוורץ)

   

  בסעיף 52 בדו"ח ועדת סטרשנוב, אשר עסק בחוליי הכדורגל הישראלי, נקבע: "יש להפסיק לאלתר את הנוהג של חלוקת כרטיסי כניסה חינם לכל אדם, ללא קריטריונים ברורים. הננו ממליצים להגביל את מספר כרטיסי החינם ולהפחיתם באופן משמעותי". ח"כ איתן כבל ממפלגת העבודה פנה במכתב ליו"ר ההתאחדות, איצ'ה מנחם, וביקש לדעת כמה הזמנות חילקה ההתאחדות במסגרת הטבות, בכללם לאנשי ציבור.

   

  "דו"ח ועדת סטרשנוב קבע מפורשות שצריכים להגביל את חלוקת ההזמנות ולפעול בעניין על פי כללים מסודרים. זאת, כדי למנוע חלוקה למקורבים וחלוקה סיטונאית של הזמנות", מסר שוקי לבנון בשם התנועה לאיכות השלטון. "אם יגיע מידע ויתברר שחולקו הזמנות שלא כדין, תפעל התנועה לחייב באופן אישי מכיסו ומכספו של אותו אדם שחילק את ההזמנות למשחק מול שוויץ".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי רוט
  איצ'ה מנחם. ההתאחדות חילקה 7,000 כרטיסים
  צילום: יוסי רוט
  מומלצים