שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יהודה לוי במגעים עם הקאמרי?

  בפגישה שנערכה אמש במשרדי התיאטרון בתל-אביב בין מנהלו האמנותי של התיאטרון, עמרי ניצן, לבין לוי, נכחה גם הסוכנת האישית של השחקן. בתיאטרון אומרים: "זו היתה פגישת הכרות. לא הצעה קונקרטית"

  יהודה לוי רשם וי על מרבית הדרישות בתקנון הבלתי כתוב של האושייה המקומית. אם את הסטארטר לקריירה שלו הציתה האקסית המיתולוגית יעל בר-זוהר, הרי שאת שארית הדרך למפורסמות הצליח לוי לעשות בזכות עצמו. פרסומות בין היתר לבמבה, טלנובלות כמו "לחיי האהבה" ו"אהבה מעבר לפינה", יומני נוער שמתהדרים בדמותו וזכייה בפסטיגל, הם רק חלק מפרטי הרזומה שהפכו אותו בשנים האחרונות למישהו שאי אפשר להתעלם ממנו. גם קמפיין הקיץ-חורף-סתיו-אביב שעושה לוי עבור חברת פוקס בשיתוף עם האקסית הזוהרת, קיבעה את מעמדו ברשימה הדינמית של סלבריטאי ארצנו.

   

  לוי, שמכוון, כך נדמה, גם מעבר לזוהר בר חלוף, הספיק להוכיח את יכולותיו בתפקיד מרכזי בדרמת הטלוויזיה "יוסי וג'אגר" שביים איתן פוקס, ולאחרונה גם בתפקיד קטן בסרטו עטור הפרסים של הבמאי יוסף סידר, "מדורת השבט". עכשיו נראה כי לוי לוטש את עיניו לתיאטרון הרפרטוארי, או אולי מדויק יותר יהיה לומר שהתיאטרון הרפרטוארי עושה עיניים ללוי. אמש, ג', נפגשו יהודה לוי והסוכנת האישית שלו, זוהר יעקבסון, במשרדו של המנהל האמנותי של תיאטרון הקאמרי, עמרי ניצן.

   

  את הפגישה, כך מסתבר, יזם ניצן. תכני השיחה אינם ידועים ובהנהלת תיאטרון הקאמרי מאשרים את הפרטים ואומרים: "הפגישה אכן התקיימה, מדובר בסך הכל בפגישת היכרות. היוזמה לפגישה היא אכן של המנהל האמנותי של התיאטרון, עמרי ניצן, שביקש להכיר מקרוב את יהודה לוי. לעת עתה לא מדובר בהצעה קונקרטית והדברים פתוחים".

   

  את תגובתו של לוי לא ניתן היה להשיג ומצד הסוכנת האישית של השחקן נמסר: "זו היתה פגישה אישית. אני לא מעונינת לדבר עליה. תכתבי שאין תגובה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום שמואל יערי
  לוי. נפגש
  צילום שמואל יערי
  לאתר ההטבות
  מומלצים