שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  למי שייכת ישראלה אבתאו?
  שתי סוכנויות דוגמניות, רוברטו מצד אחד ועלית מצד שני, טוענות שאבתאו חתומה אצלן. לאלוהי הדוגמנות הפתרונים
  שניים אוחזין: עוד תזוזות פנים-יבשתיות בתחום האופנה. ישראלה אבתאו, שעושה אסתי ממו אבל יותר גבוה, נמצאת על סלע המריבה בין סוכנות הדומגניות "עלית" והסוכן האישי העולה, רוברט בן-שושן ל"רוברטו". בן שושן טוען כי אבתאו עברה לטיפול הסוכנות שלו. בעוד מ"עלית" נמסר כי לדוגמנית חוזה בן שבע שנים בסוכנות, עליו חתומים ההורים אבתאו, וכי אין באפשרותה
   לצאת ממנו. עוד נטען ב"עלית" כי קיים צו מניעה מטעם בית משפט שמונע את המעבר, אך זה טרם הגיע למערכת ynet.

   

  "הם לקחו ילדה בת 17, הגיעו אליה הביתה ובלבלו לה את המוח" טוען שי אביטל, מנכ"ל "עלית". "פיתו אותה והיא בכלל לא יכולה להחליט. היא ילדה, ההורים שלה הם אלה שקובעים. הוא יעשה הכל כדי לפגוע ב'עלית', חבל על הקריירה שלה".

   

  "היא מעולם לא חתמה על חוזה עם עלית" מחזיר רוברט בן-שושן, "הם החתימו את אמא שלה שאינה דוברת עברית יום לפני הטיסה. ישראלה היא ללא ספק חומר שממנו עושים סטארים. יפיפיה אמיתית, בחורה מקסימה, והמעבר שלה יהפוך אותה לטופ מודל אמיתית. לא רק תחרות קיקיונית, אלא דבר אמיתי ואני מתכוון להביא אותה לטופ. ישראלה חתומה בסוכנות 'רוברטו'".

   

  אבתאו עצמה מתייחסת לעצמה כחתומה אצל רוברט בן-שושן. "לפני חודש התבשלה אצלי ההחלטה על המעבר", משתפת אבתאו, "הרגשתי שרוברטו יועיל לי מבחינת הניהול האישי ויעזור לי לקבל יותר עבודות. עשיתי צעד שהוא נכון עבורי ועבור הקריירה שלי".

   

  אבתאו, 18, הפציעה לפני שנה ומאז הקריירה שלה מלבלבת. בזכות 176 סנטימטרים של זהב שחור היא הספיקה לפקוד כמות נאה של תצוגות, קטלוגים וכמה קמפיינים, המפורסם בהם הוא זה של בזק, בו היא חולקת את המסך עם דמות-רובוט וירטואלית על פי חזותה, תמורתו גרפה את הסכום הפעוט, 20 אלף דולרין. לאחרונה השתתפה בפרויקטים של נענעבל ווימן, שבחרו אותה משום שהיא מייצגת את הישראליות החדשה. אילתית במקור, חוצה בימים אלה את הערבות ומשתקעת בתפוח הקטן.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אבתאו. איפה את עכשיו?
  צילום: מנחם עוז
  אבתאו. טופ מודל
  צילום: מנחם עוז
  אבתאו. זהב שחור
  צילום: מנחם עוז
  7 לילות
  מומלצים