שתף קטע נבחר

גורלובסקי והסיגריות: אני? ניסיתי להבריח?

לאחר שנתפס "על חם" עם "פאקטים" של סיגריות במסלול הירוק בנתב"ג, התפנה ח"כ מיכאל גורלובסקי לספר את גרסתו, תוך שעישן סיגריה מהדיוטי פרי: "התקשורת עשתה בי לינץ', בדיוק כמו במקרה ההצבעות הכפולות". אתם תשפטו

שיחה על קפה וסיגריה (מהדיוטי פרי): ח"כ מיכאל גורלובסקי (ליכוד) יושב בלשכתו בכנסת עם קפה וסיגריות, אלו שניסה כנראה להבריח בנתב"ג, ורותח מזעם. "אף אחד לא טרח לבדוק את גרסתי", הוא טוען בשיחה ל-ynet.

 

"ידיעות אחרונות" פרסם שגורלובסקי נתפס בתחילת השבוע "על חם" כשניסה להבריח סיגריות. הוא עבר במסלול הירוק בשדה התעופה. אחד המוכסים ביקש ממנו להעביר את מזוודותיו בשיקוף. אז התברר כי במזוודתו של גורלובסקי יש שמונה חבילות של סיגריות ("פאקטים"), פי ארבעה מהכמות שמותר לאזרח ישראלי להביא לארץ. 

 

זו לא היתה הפעם הראשונה שבה הסתבך גורלובסקי. בפעם הקודמת, לפני כשנה, נתפס בפרשת "ההצבעות הכפולות" בכנסת, ואמר בשעתו: "משהו השתבש במוח אחרי 2,000 הצבעות".

 

ח"כ גורלובסקי, אז גם הפעם משהו השתבש? מה בדיוק אירע במכס?

 

"קניתי כמה פאקטים של סיגריות בדיוטי-פרי. קיבלתי אותם באריזה הרגילה, שבה יש חלון שקוף. הנחתי את הפאקטים על המזוודה, ועברתי במסלול הירוק. לא הסתרתי כלום".

 

אז מדוע נעצרת על ידי המוכס?

 

"המוכס לא עצר אותי, אלא ניגש אלי ואמר כי להערכתו יש כמה פאקטים מיותרים. השבתי לו שאם יש מיותר - אשלם, ואכן הוא עשה חשבון ובמקום שילמתי. כך נגמר הסיפור".

 

לא פתחו לך את המזוודה?

 

"לצערי לא. למדתי מספיק מפרשת ההצבעות הכפולות שאסור להיות בן-אדם ישר. אני היחיד שהודיתי, למרות שלא צולמתי על-ידי מצלמות הכנסת. יכולתי פשוט להגיד למוכס שאני חבר כנסת הנהנה מחסינות, והוא לא יכול היה לעצור אותי, אבל בחרתי שלא לעשות זאת. אף אחד לא העז לפתוח לי מזוודה".

 

לא תארת לעצמך שהדבר יגיע לתקשורת?

 

"הלכתי לישון בהרגשה שלא יהיה כלום בתקשורת, למרות שחשדתי שבבוקר אתעורר ואראה את כל הלכלוך השקרי הזה מרוח בעיתונים כאילו ניסיתי לחמוק. התקשורת עשתה בי לינץ', בדיוק כמו במקרה ההצבעות הכפולות.

 

"מאז נכנסתי לכנסת, הוצאתי למעלה מ-2,000 הודעות לתקשורת על עשייתי הפרלמנטרית, כמעט אף מילה לא נכנסה. מקשקשים כאילו הייתי נהג של ליברמן שאמר בכמה ראיונות שהוא היה נהג שלי, כי לא אהב את אופן הנהיגה שלי. אני רוצה להבהיר אחת ולתמיד - הייתי עוזרו הפרלמנטרי של ליברמן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
גורלובסקי. לא הסתרתי כלום
צילום: אבי כהן
צילום: גבי מנשה
שיחה על סיגריות
צילום: גבי מנשה
מומלצים