שתף קטע נבחר

נתניהו למקורביו: אמתין עד שחוק הבחירות יעבור בקריאה שלישית

נתניהו אמר למקורביו כי ידחה את החלטתו אם להתמודד רק לאחר העברת החוק להקדמת הבחירות בקריאה שנייה ושלישית. שרון רומז על תמיכתו בממשלת חירום: העם צריך אחדות

בנימין נתניהו יודיע על החלטתו אם להתמודד בבחירות רק לאחר שהחוק להקדמת הבחירות יעבור בקריאה שנייה ושלישית. כך אמר הלילה והבוקר (יום ד') נתניהו למקורביו ולכמה ח"כים עמם שוחח ממקום שהותו בארה"ב.
נתניהו הביע בפניהם גם את שביעות רצונו מפיזור הכנסת. ראש הממשלה לשעבר, האמור לשוב לארץ ביום ראשון, כבר קבע פגישות פוליטיות למועד שובו.
במקביל, הודיע יו"ר הליכוד, אריאל שרון, כי הוא מתכוון לקיים בחירות מקדימות בליכוד. בתוכניתו של נסים משעל ב'רדיו ללא הפסקה' אמר שרון: "הבטחתי שיהיו פריימריס ואני מקיים הבטחות, לכן אני אתמודד מול ברק בבחירות הבאות וכמובן שננצח".
שרון הוסיף, "אני לא מאושר היום כלל. זהו יום עצוב והעם צריך אחדות כדי להגיע לשלום. לברק היתה אפשרות להגיע לאחדות כבר לפני כמה חודשים וגם ללכת לממשלת חירום ולעמוד ביחד".
שרון האשים את ראש הממשלה ברק "שמנסה להגיע להסכם בכל מחיר למרות שהוכח שאין לו רוב בכנסת ובעם".

בן אליעזר: מאחל לשרון שינצח את נתניהו

השר בנימין בן אליעזר אמר באותה תוכנית הבוקר כי לא שינה את דעתו בנוגע לנחיצותה של ממשלת אחדות והוסיף: "אני רוצה לאחל לשרון שינצח את ביבי".
באשר להתמודדות הפנימית במפלגת העבודה אמר שר התקשורת: "צריך להעמיד מישהו שיהיה מסוגל לנצח את מועמד הליכוד ורק האדם הזה צריך לעמוד בראש העבודה. במציאות הפוליטית היום אני מתקשה להאמין שמישהו יכול לנצח את ברק".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
נתניהו. שבע רצון
צילום: גלי תיבון
צילום: דודו פריד
שרון. הבטחתי פריימריס ואני מקיים הבטחות
צילום: דודו פריד
מומלצים