שתף קטע נבחר

המפיק דווידוביץ' נעצר שוב: חשוד בזיוף ומרמה

המשטרה עצרה את איציק דווידוביץ', שחשוד כי זייף המחאות ושטרי חוב, והותיר אחריו חובות כבדים שהיה אמור לשלם לבעלי דירות ולעובדים. הוא התפרסם לאחר שעמד לפרסם תמונות עירום של בני זוג מפורסמים

איציק דווידוביץ', שהתפרסם לאחר שעמד לפרסם תמונות של בני זוג מעולם הזוהר כשהם מקיימים יחסי מין, נעצר הבוקר (יום ד') על-ידי שוטרי מפלג ההונאה של משטרת מחוז תל-אביב, בחשד לזיוף חתימות על ערבויות והוצאת כספים במרמה.

 

במפלג ההונאה הצטברו באחרונה כעשר תלונות נגד דווידוביץ', בהן טענו חבריו ואנשים עמם היה בקשר בתקופה האחרונה, שזייף חתימות שלהם על ערבויות, השתמש בשירותי עורכי דין וחברות מוניות, ונעלם עם הכסף.

 

את אחת התלונות הגיש חייל בודד שדווידוביץ' היה בקשר עמו, ועל-פי החשד גם גנב ממנו את פנקס הצ'קים שלו, זייף מספר המחאות והעביר אותן לאנשים אחרים.

 

דווידוביץ' אף חשוד כי זייף את חתימתו של אחד מעובדיו בצהובון "ג'ורה" על שטר חוב, ובכך הותיר לעובד חובות כבדים. דווידוביץ' גם זייף חתימת ערב אצל האנשים שמהם שכר חדרים עבור עובדי הירחון "ג'ורה" ברחוב החשמונאים בתל-אביב. לאחר שנעלם מהבניין, תוך שהוא מותיר אחריו חובות כבדים, החלו בעלי הבניין להגיע לערבים ואז התברר כי אלה כלל לא חתמו על אותם שטרי ערבות.

 

במפלג ההונאה חיפשו אחר דווידוביץ' זמן מה, והשאירו לו הודעות שהוא דרוש לחקירה. הוא יצר עמם קשר טלפוני, והגיע למפלג ההונאה, שם נעצר על-ידי החוקרים. 

 

דווידוביץ' הביא ארצה בעבר את הזמרת סמנתה פוקס, לפסטיבל שנות ה-80' שתכנן. פוקס הגיעה לארץ אולם עזבה אותה מבלי להופיע, לאחר שדווידוביץ' נכשל בהפקת המיזם ולא שילם לה כגמולה.

 

בדיון בהארכת מעצרו הסביר הטוען המשטרתי, פקד ירון שטרן, כי מדובר בדפוס פעולה קבוע של דווידוביץ', שמזייף חתימות של ידידיו ועובדיו על שטרי חוב הניתנים לספקים, חברות ועורכי דין. כל זאת במסגרת פעילותו בחברת שולי תמיר הפקות, במסגרתה הוציא לאור את העיתון "ג'ורה".

 

פרקליטתו של דווידוביץ', עו"ד אורית חיון, אמרה בדיון כי התלונות הוגשו מזמן, והאחרונה שבהן לפני חודשיים. עד היום, לטענתה, המשטרה לא עשתה דבר כדי למצוא אותו ולכן אין כל חשש כי הוא יימלט מן הדין.

 

בסיכומו של דבר קבעה השופטת רחל ערקובי, כי דווידוביץ' יישאר במשך שלושה ימים במעצר בית מוחלט, יפקיד במזומן 5,000 שקלים ויחתום על ערבות צד ג' בסך 10,000 שקלים. דווידוביץ' עצמו, כשיצא מהדיון, אמר לעיתונאים כי העיתון "ג'ורה" יחדש את פעילותו בזמן הקרוב, וכי הוא יבקש מבית המשפט שיורה למשטרה להחזיר את התמונות של שני המפורסמים שצולמו כשהם מקיימים יחסי מין, כדי שיוכלו לפרסם אותם בגיליונו הראשון של העיתון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
דווידוביץ'. הגיע בעצמו למשטרה
צילום: יריב כץ
צילום דלית שחם
פוקס. שבה כלעומת שבאה
צילום דלית שחם
מומלצים