שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אז מה יקרה בשנת 2005?
  שרון ישרוד או יתפטר, נתניהו יתחזק או ייחלש, ש"ס בפנים, ברק בחוץ ופרס לנצח. בוש בצרות, אמריקה בסכנת פיגוע המוני ואיתני הטבע משתוללים. למויאל צפוי שלאגר, קלינגר לא ימשיך לאמן את מכבי ובראד פיט וג'ניפר אניסטון מתגרשים. חבצלת דמארי הלכה למיסטיקנים וחזרה עם תחזיות לשנה האזרחית החדשה

  מרים טל (אסטרולוגית, מתקשרת וקוראת בכף-יד): ש"ס בפנים, אבו-מאזן מתחזק

   

  בארץ: פוליטיקה - אריאל שרון ישרוד את הקדנציה. מפלגת העבודה, למרות חילוקי הדעות הפנימיים, תצטרף לממשלה ושמעון פרס יקבל תיק חשוב. גם ש"ס תיכנס. בנימין נתניהו מתחזק. סילבן שלום ישמור על מקומו.

   

  ביטחון - תוכנית ההתנתקות תצא לפועל. אמנם יהיו עימותים עם המתנחלים, אבל רק קומץ מהם ייאבק ממש בממשלה. עם רובם צפויה פשרה. לאבו-מאזן יש הרבה מאוד מתנגדים ובחודשים הקרובים הוא יצטרך להתמודד עם קשיים רבים, אך לקראת סוף 2005 יבסס את מעמדו ויוכל להגיע איתנו להסדר שמקובל על שני הצדדים. עם סוריה, למרות שיש רצון לשלום, חילוקי הדעות יהיו עמוקים מדי ויהיה קשה לגשר על הפערים.

   

  כלכלה - חודש ינואר עשוי להביא שיפור לזמן קצר. במרץ, לעומת זאת, צפויים קשיים מכל הכיוונים. במאי צפוי שיפור במצב התעסוקה. תרבות - הקולנוע הישראלי יצליח לייצר כמה סרטים שיזכו להצלחה בעולם.

   

   

   

  בעולם: ג'ורג' בוש יעשה הרבה טעויות במהלך השנה הקרובה ומדיניותו תגרור מתנגדים רבים. במזרח רחוק יהיו מהומות. צפויים מאבקי כוח בין השלטונות לאזרחים, בשל המצב הכלכלי שיילך ויחמיר שם (במיוחד בפיליפינים).

   

  לאה כהן (מיסטיקנית, נומרולוגית וקוראת בכף-יד ובקפה): פיגוע בלונדון, שלאגר למויאל

   

  בארץ: פוליטיקה - הממשלה לא תיפול. שרון שורד. בין מרץ למאי תיחשף פרשת שחיתות גדולה שקשורה בממשלה. לאהוד ברק אין סיכוי השנה לעמוד בראש מפלגת העבודה, כי הכוכבים לא נוטים לטובתו, אבל ב-2006 צפויה לו שוב עלייה.

   

  ביטחון - החודשים דצמבר-ינואר יהיו קשים במיוחד. בתקופה זו צפוי פיגוע גדול באיזור ירושלים. גם הגבול בלבנון יתחמם (בינואר), אבל זה לא יהפוך למלחמה. תוכנית ההתנתקות תתבצע. צפוי קצת תוהו ובוהו עם המתנחלים, אבל לא תהיה שפיכות דמים. אבו-מאזן יתחזק ויתקיימו מגעים אינטנסיביים בין הרשות הפלשתינית לישראל ומפגשים ברמה של נציגים בכירים, שיביאו להסדר בסוף 2005.

   

  כלכלה - מאפריל-מאי ענף התיירות יתאושש. המצב הכלכלי ישתפר ויהיו פחות מובטלים ויותר תעסוקה. תרבות - למאיה בוסקילה יש סיכוי להצליח בחול, נינט טייב תמשיך לטפס למעלה, ולהראל מויאל יהיה שיר שיהפוך לשלאגר.

   

  בעולם: המלחמה בעיראק תימשך. המדיניות של ג'ורג' בוש כלפי ישראל לא תשתנה לרעה, אבל יהיו לחצים מצד האמריקנים לסיים את תהליך ההינתקות. צפוי פיגוע רציני במרכז לונדון באמצע 2005. מייקל ג'קסון יורשע בפדופיליה. מדונה תיכנס להריון נוסף.

   

  מירי פלד (אסטרולוגית-קבלית ונומרולוגית): ניתוק מהשטחים, אסונות טבע בעולם

   

  בארץ: פוליטיקה - שינויים בממשלה בחודש הקרוב. בפברואר-מרץ המצב של שרון יהיה קשה, כנראה בגלל בעיות הקשורות באחד מבניו. בפברואר מתחילים לראות התחזקות של בנימין נתניהו, שיצליח למלא את קופת המדינה.

   

  ביטחון - השתפרות ביחסים עם הפלשתינים. החל מאמצע השנה הבאה הם יבואו יותר לקראתנו. עם זאת, הפיגועים יימשכו. אסור לנו לסמוך על ארצות-הברית, שתימצא במצב היסטרי מבחינה ביטחונית וכלכלית, ובמקביל לא להאמין לסוריה ללבנון. בסוף השנה יתחיל תהליך כואב של ניתוק מהשטחים וב-2006 יהיה הסדר.

   

  בעולם: יש כעס של הטבע. האקלים משתנה. יהיו אסונות טבע בכל העולם. מחלות יתגלו וייעלמו כלעומת שבאו. הרפואה הטבעית תתפתח יותר ותוכיח את התועלת שהיא מביאה לבריות. כוכב צדק המשפיע לאורך 2005 יגרום להמשך נפילתם של משטרים דיקטטוריים במזרח ובמערב.

   

  מזל ברוכמן (מדיום): ממשלת אחדות, מהפכה באוקראינה

   

  בארץ: פוליטיקה - תקום ממשלת אחדות עם המפלגות הדתיות. לא יהיו בחירות, אבל גם אם כן - שרון שוב ייבחר. ביטחון - משא-ומתן עם הפלשתינים לקראת אפריל, שיובילו לכך שב-2006 ייחתמו הסכמים על הקמת מדינה פלשתינית ב-2008. אבל שלום זה לא יביא לאיזור.

   

  כלכלה - השנה עדיין יורגש המיתון ועסקים עדיין יקרסו, אך פחות משנה שעברה. הצמיחה במשק תורגש באיטיות. האמריקנים יעניקו לנו תקציב מיוחד וזה ייצב במעט את הכלכלה.

   

  בעולם: מהפכה באוקראינה במרץ. המשך פיגועים ברוסיה ובצ'צ'ניה. סוהא ערפאת תיתבע להחזיר את הכסף שקיבלה ויתנהל נגדה משפט.

   

   

   

  ריקי קיטרו (מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט): רעידות אדמה בישראל, עוד ילד למדונה

   

  בארץ: פוליטיקה - ניסיון להתנקש בחייו של ראש הממשלה ובחירות בעוד שבעה חודשים. שינוי מתפרקת. בשס יהיה מהפך. גם בעבודה יהיו זעזועים. אהוד ברק ייחסם.

   

  ביטחון - אבו-מאזן יצליח לעצור את הטרור, אבל רק לתקופה מסוימת. צפוי פיגוע גדול בשדה תעופה. מטען חבלה ינוטרל ברגע האחרון ליד בית הנשיא. ג'ורג' בוש ייצא בהצהרה שתזיק לנו.

   

  כלכלה - לקראת אמצע השנה השקל הולך לקראת ייסוף והיורו יתחיל לרדת. איתני הטבע - צפויות שלוש רעידות אדמה בשבעת החודשים הקרובים.  

   

  בעולם: פיגוע ענק בשדה תעופה בארצות-הברית וניסיון להתנקש בחייהם של ראשי הממשל בארצות- הברית, צרפת, ספרד וטורקיה. איומים על חייו של עבדאללה מלך ירדן. באוקראינה צפויים זעזועים בעקבות הבחירות החדשות שתהיינה. רעידת אדמה בארצות-הברית, טורקיה ויפן. ביפן צפויה גם תאונת רכבת ענקית תוך חמישה חודשים. מדונה תלד ילד נוסף, אבל לא תישאר עם בעלה. גם בראד פיט וג'ניפר אניסטון ייפרדו.

   

  ליאור מרדכי (פראספיכולוג, מתקשר והילר): שרון יפרוש, נתניהו ייחלש

   

  בארץ: פוליטיקה - זעזועים פוליטים בלתי צפויים ישנו את המפה הפוליטית. ראש הממשלה ייאלץ לפרוש עקב בעיות הקשורות בבריאותו ובמשפחתו. אהוד ברק יקבל תפקיד בכיר בממשלה. בנימין נתניהו יאבד מכוחו באופן משמעותי.

   

  ביטחון - אמנם יימנעו פיגועים רבים, אך נחווה מכאובים קשים. מלחמות פנימיות ברשות הפלשתינית.

   

  כלכלה - עד מאי-יוני המדינה תעבור זעזועים כלכליים קשים. לקראת אוגוסט ועד ינואר 2006 יתחילו צמיחה ושינוי חיובי.

   

  בעולם: פיגועים בנוסח ה-11.9 ברחבי העולם, ובארצות-הברית בפרט. צפויים גם רעידות אדמה ונזקי טבע אחרים במקומות שונים.

   

   

   

  שמואל חאייק (מיסטיקן): שרון מתפטר, קלינגר מפוטר

   

  בארץ: פוליטיקה - שרון יתפטר ממניעים אישיים עקב הסתבכות משפטית, ככל הנראה בחודש מאי, ונלך לבחירות. מנהיג נסתר שיצוץ לפתע יעשה דברים שיביאו לכאן הרבה עולים. תהיה נהירה לארץ בעיקר מארצות-הברית עקב משהו חמור שקשור למשטר שם.

   

  ביטחון - פיגוע באיזור ירושלים יפסיק כמעט כל מגע עם הפלשתינים. ייפגעו בין השאר דיפלומטים אמריקנים. בהמשך צפויה התפתחות מדהימה שתפתור את הבעיה הפלשתינית, בשיתוף פעולה עם מצרים. איתני הטבע - רעידת אדמה באיזור מזרח

  ירושלים תגרום לסדקים בכיפת הסלע.

   

  ספורט - ניר קלינגר לא יחזיק בכהונתו כמאמן עד סוף העונה וייאלץ ללכת הביתה בעקבות לחץ שיגיע מהשחקנים. מכבי תל-אביב תיקח את גביע אירופה בכדורסל.

   

  בעולם: נסיון הפיכה בסוריה. עבדאללה מלך ירדן יגלה אי בקיאות בפוליטיקה ותוך שנתיים יקרוס. כתוצאה מזה ירדן תהיה יישות שונה מהיום.

   

  ומה אומרים המקובלים?

   

  הרב יצחק כדורי: לדברי זקן המקובלים אנחנו נמצאים בשנה הרביעית לגאולה, על-פי החשבון של הגאון מווילנה. עם זאת, בשלוש השנים הבאות ירחף מעל ראשנו חוסר ודאות באשר לעתיד, אלא אם נפעל ונתאמץ שיתגלה המשיח, שנמצא כבר בארץ. בתקופה זו כל מה שאנשים בטוחים שלא יקרה עלול לקרות, וכל מה שאנחנו משוכנעים שכן יקרה צפוי לאכזב. כל זה יקרה עד השנה השביעית לגאולה. 

   

  הממשלה הנוכחית היא הממשלה האחרונה של העידן הקודם. לממשלה הבאה כבר תהיה הנהגה של העידן המשיחי. העולם צפוי לעבור מהפכים ובסופו של דבר יהיה שלום כלל-עולמי. צפויים אסונות בעולם, אבל ארץ ישראל תישמר מכל משמר. אויבינו לא יוכלו לנו, כי כוח התורה עמנו.  

   

  הרב חיים קנייבסקי: אנחנו באתחלתא דגאולה ממש, ובכל יום יכול המשיח להתגלות. אנחנו צריכים להעמיק את הפעולות לקירוב אחינו הרחוקים, כדי למנוע אסונות ולהביא רחמים מצד בורא עולם. על יהודי העולם לבוא לארץ ישראל. יש לנו הבטחה מפורשת שבכל מקום שבו יהיה תלמוד תורה שם תהיה לנו בו אחיזה.

   

  לכן יש להרבות בהקמת ישיבות ותלמודי תורה גם במקומות שבהם גרים אנשים שאינם שומרי תורה ומצוות. לימוד התורה ימנע אסונות - מרעידות אדמה ועד אסונות טבע אחרים. כמו שהשם דאג למלא את מאגרינו במים בתקופה שכמעט יבשו, כך ימשיך ויכלכל את עמו ישראל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שלום בר-טל
  ריקי קיטרו
  צילום: שלום בר-טל
  צילום: שלום בר-טל
  לאה כהן
  צילום: שלום בר-טל
  צילום: שלום בר-טל
  מזל ברוכמן
  צילום: שלום בר-טל
  צילום: שלום בר-טל
  מירי פלד
  צילום: שלום בר-טל
  צילום: יריב כץ
  מרים טל
  צילום: יריב כץ
  צילום: שלום בר-טל
  ליאור מרדכי
  צילום: שלום בר-טל
  צילום: חן מיקא
  שמואל חאייק
  צילום: חן מיקא
  מומלצים