שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  לקוחות צ'מפיון מוטורס - למוסך

  יבואנית דגמי קונצרן פולקסווגן השונים, מזמינה 527 בעלי פולקסווגן ואודי לתיקון משאבת הסולר; גם דגמי סקודה אחדים עשויים להיות מעורבים. החשש: נזילה ממשאבת הדלק

  צ'מפיון מוטורס, יבואנית דגמי קונצרן פולקסווגן לישראל, מזמינה כמה מאות בעלי פולקסווגן ואודי לתיקון יזום במוסכי הרשת. הסיבה: חשש לכשל במשאבת הדלק במנועי דיזל שונים, שעלול לגרום לדליפה. מדובר בחלק מקריאה עולמית לתיקון, הכוללת כ-290,000 כלי רכב בסך הכל, והקשורה למנועי הדיזל של הקונצרן, עם שלושה או ארבעה צילינדרים, של כל מותגי היצרן ובנפחים הנעים בין 1.2 ל-1.9 ליטר.

   

  בארץ מדובר ב-522 מכוניות מדגמי גולף, בורה, פאסאט וטרנספורטר, ובחמש מכוניות בלבד מדגם אודי A3. לכל המכוניות מנוע טורבו-דיזל בנפח 1.9 ליטר עם הספק מרבי של 130 כ"ס, מדגמי 2004 ו-2005. לדברי צ'מפיון, 58 מכוניות נוספות מדגמים אלה ממתינות למסירה במחסני החברה, והתיקון יתבצע בהן עוד לפני מסירתן ללקוחות. דובר היבואנית מסר עוד כי בקריאה לתיקון עשויה להיות מעורבת גם הסופרב של סקודה, אך פרטים מדוייקים לגביה עדיין לא ידועים. במקרה זה יהיה מדובר לטענתו ב"מכוניות בודדות".

   

  התיקון מתייחס לפגם ייצור שהתרחש במפעל LUK, אחת מספקיות משאבות הדלק של פולקסווגן. לדברי צ'מפיון, אחד מהברגים המהדקים את מכסה המשאבה עלול להשתחרר, ובמקרה כזה תתרחש נזילת סולר. במסגרת התיקון, שיבוצע במכוניות הקונצרן ללא תשלום וידרוש דקות ספורות (לדברי היבואנית), יחליפו המכונאים את כל ברגי המכסה. מפולקסווגן נמסר לנו כי ברגע שיהיו בידם פרטים סופיים לגבי המכוניות המעורבות בתיקון, תתחיל קריאה מסודרת של הלקוחות למוסכי הרשת. להערכתם, תתבצע הפעולה הזו כבר בימים הקרובים.

   

  • האם המכונית שלך נקראה לתיקון? הרשימה המלאה

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פולקסווגן פאסאט...
  גולף...
  ואודי A3 - למוסך
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים