שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "הסאטירה צריך שתיעצר בשערי אושוויץ"

  יו"ר ועדת הרדיו ברשות השניה תובע מראשי הרשות, מוטי שקלאר ומנשה סמירה, להשעות את "צמד הלצים" בגלל שיחת הטלפון למוזיאון אנה פרנק

  יו"ר ועדת הרדיו ברשות השניה, עו"ד ניסן שריפי, תובע מראשי הרשות, מוטי שקלאר ומנשה סמירה, להשעות את "צמד הלצים", שי גולדשטיין ודרור רפאל.

   

  הפנייה נעשתה בעקבות שיחת הטלפון של השניים למוזיאון אנה פרנק באמסטרדם ביום שני האחרון במסגרת תוכנית הרדיו היומית שלהם. הפינה הוקדשה למוזיאון בעקבות הפרסומים שהודיעו כי המקום ייהפך למקלט כתיבה לאנשי-עט נרדפים. שי ודרור, כזכור, חקרו את נציגת המוזיאון באשר להרגלי עישון הגראס של אנה פרנק.

   

  שריפי: "ידע כל סאטיריקן, ויפנים כל איש בידור, אשר ארשת חשיבות על פניו, כי הסאטירה צריך שתיעצר בשערי אושוויץ". השגות נוספות של עו"ד שריפי על מותר ואסור בתחום ההומור: "סאטירה על חללי מלחמות ישראל, השואה, טרגדיות שפקדו את המדינה והעם וכיוב' – צריכה להיות מחוץ לתחום", "הסאטירה אינה מפלטו של הנבל", ו"יש גבול לכל תעלול".

   

  מנכ"ל רדיו תל-אביב FM102, רו"ח אוה מדז'יבוז', מסרה בתגובה: "רדיו תל-אביב פועל מכוח הזיכיון של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, ומכבד ומוקיר את כלליה. לגבי הנושא הספציפי - אין באפשרותנו להתייחס, כיוון שטרם קיבלנו כל פנייה מהרשות בנושא זה."

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום יוני המנחם
  שי ודרור. יושעו?
  צילום יוני המנחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים