שתף קטע נבחר

מודיעין: נערה הגיעה לבית ספר עם אקדח טעון

אחת מחברותיה של הנערה לכיתה הבחינה באקדח המבצבץ מילקוטה. היא עידכנה את אחת המורות וזו מיהרה לתיק של התלמידה והחרימה את האקדח. המשטרה פתחה בחקירה ממנה עולה: התלמידה ביקשה לאיים על נער שהטריד אותה ואת חברותיה

עוד שיא נשבר באלימות בקרב בני הנוער: נערה כבת 15 ממודיעין הגיעה היום (א') לבית הספר עם אקדח טעון.

 

הנערה ביקשה לאיים על נער אחר שלטענתה הטריד אותה ואת חברותיה. למזלו של הנער האקדח התגלה מבעוד מועד, והמשטרה הוזעקה לבית הספר. מפקד משטרת מודיעין רפ"ק מומי בורה אמר כי "מדובר באקדח של האב, והסיבה עדיין נבדקת".

 

גם חוקרי הנוער של משטרת מודיעין שהספיקו כבר לטפל באירוע אלימות כזה או אחר של בני נוער הופתעו היום מהקריאה שהגיעה אליהם מתיכון עירוני ב'. מתברר כי הנערה שלומדת באחת השכבות הגיע לבית הספר כשבתיקה אקדח טעון עם כדורים. את האקדח לקחה הנערה מאביה, אשר מחזיק אותו ברשיון וכמובן לא ידע דבר. 

 

מפרטי החקירה הראשונים עולה כי אחד הילדים בבית הספר היה מציק לנערה ולשאר חברותיה, והיא החליטה לשים קץ להקנטות. במשטרה מעריכים כי האקדח נועד להפחיד את אותו נער מאיים.

 

אלא שצערה של הנערה ולמרבה המזל, הבחינה אחת הילדות בכיתה באקדח המבצץ מתיקה של הנערה. היא עידכנה את אחת המורות וזו מיהרה לתיק של הילדה והחרימה את האקדח. במקביל הוזעקו למקום שוטרי תחנת מודיעין אשר נדהמו לגלות כי האקדח טעון.

 

הילדה נלקחה לחקירה במשטרה, ולמקום הוזמן גם אביה המחזיק ברשיון בנשק. "בשלב זה אי אפשר לפרט יותר מדי בנושא בגלל שהנושא בחקירה כולל הסיבה שבגינו הגיעה הילדה לבית ספר עם אקדח" אמר רפ"ק בורה. לדבריו, "הנערה נמצאית בחקירה והוריה עורבו בפרטי המקרה. בכל אופן אנו רואים במקרה של היום תופעה חמורה מאוד. לילדים בגיל זה אין מה לעשות עם אקדח".

 

המידע הראשון הגיע למערכת באמצעות האימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אקדח טעון בכיתה. אילוסטרציה
צילום: מאיר פרטוש
המורה גילתה אקדח בילקוט
צילום: מאיר פרטוש
מומלצים