שתף קטע נבחר

עכשיו ב-Ebay: שטח פרסום על המצח

צעיר אמריקני מצא דרך ייחודית להרוויח את שכר הלימוד שלו: הוא פרסם באתר למכירות פומביות מודעה הקוראת לכל המרבה במחיר לרכוש שטח פרסום על המצח שלו, למשך 30 יום. הוא גם טרח להדגיש: "זו לא בדיחה"

במידה ונמאס לכם מהפרסומות בטלוויזיה: אנדרו פישר, צעיר אמריקני בן 20, פרסם באתר המכירות הפומביות Ebay מודעה בה הוא מציע, לכל המרבה במחיר, שטח פרסום על מצחו. מודעתו של פישר פורסמה לפני שבוע, ובעוד שלושה ימים יסתיים המכרז. הסכום הנוכחי - למעוניינים, 780 דולרים נכון לרגע כתיבת ידיעה זו.


"אני מציע את המצח שלי לשלושים ימים. מנקודת המבט שלי, אני מוכר משהו שהוא שלי ושלא אכפת לי להשאיל לאחרים. אחרי שלושים ימים זה יהיה שלי בחזרה", הסביר בראיון לרשת BBC הבריטית.


בתשובה לשאלה כיצד יוכל הזוכה המאושר לעשות שימוש בשטח המצח שהוצע לו, ענה פישר: "הזוכה ישלח לי סקיצה של קעקוע, ואני אלך לעשות קעקוע זמני לפי בקשתו. זה יכול להיות כל דבר שיבחר הזוכה, שמו, שם החברה, לוגו, אפילו כתובת של אתר".


בעמוד המכירה באתר הוא מסביר כי הוא בסך הכל בחור רגיל, האמריקני הממוצע: "אני חי חיים נורמלים. אני עובד בימים. אני יוצא לבלות בלילות. אני הולך לקניון, לסרטים, לאירועים, וכן - אני נוהג במיני-וואן. אני גר בעיר גדולה, עם מעל ל-350 אלף תושבים. אני חברותי. אני מציע לכם לקנות את שטח הפרסום על המצח שלי ולהיות חלק מההיסטוריה".

 

לאחר מכן הוא גם מסביר כי למרות רצונו העז להרוויח כסף במכירה (שייועד, לדבריו, לתשלום שכר הלימוד לאוניברסיטה), יש לו גבולות, ולא כל הצעה תתקבל. "אני לא מוכן, בעד שום סכום, לפרסם אמירות גזעניות", הסביר. הוא גם הודיע כי לא יסכים לקעקע את הספרות "666" - סימנו של השטן, או לפרסם אתרי פורנו.


פישר מודע היטב לתשומת הלב התקשורתית שקיבל. כל כך מודע, שטרח לציין: "הרבה אנשי חדשות פנו אלי, והם רוצים לראיין אותי ולצלם אותי לטלוויזיה. רק דמיינו לעצמכם איזו חשיפה תקבלו כאשר אגיע לראיון עם הלוגו שלכם על המצח. אני מדגיש, זו לא בדיחה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים