שתף קטע נבחר

נגנב מחשב של חיים אברהם עם "הזכרונות מבני"

בפריצה לבניין מועצת הפועלים ברמת גן נגנב מחשבו של חיים אברהם, אביו של החייל בני אברהם שגופתו הוחזרה לישראל בעסקה עם חיזבאללה. "הגנבים ראו את התמונות של בני על הקיר, וגנבו בכל זאת את המחשב, שהיו בו הזיכרונות היחידים שיש לי מבני", אמר אברהם. הוא פנה בקריאה לגנבים: "אין לי גיבוי, אנא, החזירו לי הזכרונות"

הזכרונות מהבן נגנבו: מחשבו של חיים אברהם, אביו של החייל בני אברהם, שגופתו הושבה לישראל לפני כשנה בעסקה עם החיזבאללה, נגנב הלילה (ד') מבניין מועצת הפועלים ברמת גן. אברהם קרא לגנבים להשיב לו את המחשב, שהכיל את זכרונותיו הממוחשבים היחידים מבנו.

 

חיים אברהם, המשמש האחראי על המחשוב במועצת הפועלים, סיפר ל-ynet כי "במחשב היה חומר של שלוש שנים, שכלל את כל המאבק שניהלתי להחזרת בני לישראל".

 

לדבריו, "לא היה לי גיבוי לחומר כי לא היה לי צורב. הפורצים שפרצו למשרד שלי ראו את התמונות של בני במשרד, ולמרות זאת גנבו את המחשב, יחד עם מדפסות וסורק".

 

בפנייה נרגשת לגנבים הוא אמר: "אלה הזיכרונות היחידים הממוחשבים שיש לי מבני הכוללים התכתבויות שלי עם בני עצמו עוד בתקופה שהיה חייל, אי-מיילים ותמונות וחומר אישי עם התכתבויות עם מנהיגים מהעולם אותם ניהלתי באותה תקופה. אנא החזירו לנו את זה, זה החומר היחידי שיש לנו".

 

בפריצה לבניין המועצה נגנב מחדרים אחרים גם ציוד הגברה, וכן פקסים ומכונות צילום. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צפריר אביוב
חיים אברהם. "אנא, החזירו לי את החומר"
צילום: צפריר אביוב
צילום: רפרודוקציה
בני אברהם ז"ל. "התכתבויות אישיות"
צילום: רפרודוקציה
מומלצים