שתף קטע נבחר

אבי ביטר נעצר בחשד שהפיץ דולרים מזויפים

עוזרו של הזמר נעצר שלשום כאשר רכש משקאות למועדון של ביטר בדולרים מזויפים. בבית העוזר נמצאו גם ארנקים וטלפונים ניידים שנגנבו מהתוכנית "שישי עם מיכל". ביטר נחקר היום בפרשה בחשד שהפיץ דולרים מזויפים, ובתום החקירה הוחלט לעצור אותו

זמר במעצר: הזמר אבי ביטר יובל הערב (יום ג') באזיקים לבית המעצר אבו כביר, בחשד שהפיץ דולרים מזויפים. ביטר נחקר באזהרה לאחר שעוזרו, אבי נגר, נעצר שלשום בחשד לגניבת ארנקים וטלפונים ניידים מצוות ההפקה של התוכנית "שישי עם מיכל". נגר נעצר בזמן שקנה, לכאורה, משקאות עם דולרים מזויפים למועדון של ביטר.

 

ביטר נשאל בחקירתו על הדולרים המזויפים, זאת לאחר שבחיפוש במועדון בבעלותו בראשון לציון נמצאו משקאות חריפים שנקנו על-פי החשד בדולרים מזויפים. בחקירה שמנוהלת בראשותם של רב-פקד מאיר מימון והמפקח יניב שמול, הכחיש ביטר את כל החשדות נגדו וטען כי אין לו דבר וחצי דבר עם הדולרים המזויפים.

 

בהמשך החקירה נשאל ביטר גם על הגניבה שאירעה בסוף השבוע בתוכנית של מיכל זוארץ, כאשר ארנקים ובהם כרטיסי אשראי וטלפונים ניידים נגנבו מאנשי ההפקה של התוכנית. בחיפוש שנערך בביתו של עוזרו של ביטר, אבי נגר, נמצא חלק מהרכוש שנגנב. בתום החקירה הוחלט לעצור את ביטר, והוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל-אביב.

 

ביטר התייצב בצהריים לחקירה, באיחור של שעה ורבע. הוא סיפר לעיתונאים שהמתינו לו כי התעכב בשל הופעה בצפון שהייתה לו, וגם שאל בהתלוצצות: "מה זה כל המצלמות? מצלמים פה פספוסים?", וביקש להדגיש כי אין לו כל קשר לפרשה.

 

ההופעה אצל מיכל

  

לפני מספר ימים התארח ביטר בתוכניתה של מיכל זוארץ בערוץ 1. כאשר יצאו מהאולפן, הוא ואנשי צוותו נתגלה כי מספר ארנקים וטלפונים של אנשים העובדים בהפקה נעלמו.

 

מהחקירה עלה כי אחד החשודים, הינו אבי נגר, העוזר שהגיע עם אבי ביטר לתוכנית האירוח. כאשר נעצר נתגלו באמתחתו גם כמה מאות דולרים מזויפים.

 

מעצרו של נגר הוארך בבית משפט השלום בת"א ובחקירה, שבשל הדולרים המזויפים עברה למפלג ההונאה של מחוז תל אביב, "קשר" נגר ככל הנראה את אבי ביטר לכל הסיפור. 


פורסם לראשונה 25/01/2005 15:07

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
ביטר בחקירה
צילום: אבי כהן
צילום: אביגיל עוזי
מיכל זוארץ. דרמה בתוכנית
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים