שתף קטע נבחר

כלל פיננסים מנפיקה 2 תעודות סל חדשות

2 תעודות הסל החדשות של מבט יעקבו אחר מדד ת"א פיננסים 15 ומדד ת"א 30. הנחה של 0.75% למזמינים במסגרת ההנפקה

חברת מבט מכשירים פיננסים, של בית ההשקעות כלל פיננסים, מנפיקה היום (ד') 2 תעודות סל חדשות.  החברה מעניקה הנחת רכישה חד פעמית של 0.75% על מחיר היחידה של תעודות הסל, למזמינים במסגרת ההנפקה, עד היום (ד')  ב-15.00. 

 

התעודות יעקבו אחר מבט ת"א פיננסים-15, ומדד ת"א 30, שהושקו בבורסה בתחילת השנה. דמי הניהול יעמדו על  0.5% במבט פיננסים, ו-1% במבט יתר.

 

מדד ת"א 15 כולל את 15 המניות בעלות שווי השוק הגבוה ביותר במניות הפיננסים בבורסה בת"א - בעיקר מניות הבנקים וחברות הביטוח. מדד ת"א יתר 30 כולל את 30 המניות בעלות שווי שוק הגבוה ביותר במניות היתר בבורסת בת"א.

 

תעודת סל היא כלי השקעה המחקה את המדד אליו היא נצמדת. כלי ההשקעה הזה תפס תאוצה בשנה האחרונה בארץ, בהתאם למגמה השוררת בעולם בשנים האחרונות. מדובר בכלי השקעה הנחשב מאוד נוח, סחיר וזול. זאת, משום שבניגוד לקרן נאמנות, שמנוהלת על ידי מנהל הקרן, כאן הניהול הוא טכני בלבד, כשהתעודה נצמדת לאינדקס המניות, ולא מנסה "להכות" אותו, ולכן דמי הניהול הם בדרך כלל נמוכים יחסית (לעיתים עומדים על 0%, לעומת כ-2.5% בקרנות הנאמנות המנייתיות).  

 

שתי תעודות הסל של מבט, בניהולו של ליאור כגן, מצטרפות ל-3 תעודות שהנפיקה החברה ב-2004 - מבט ת"א 25, ת"א 100, ו-נאסד"ק 100 (בשיתוף עם הפועלים).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים