שתף קטע נבחר

האתרים של קלונינגר

קלונינגר מחזיק ומתפעל כארבעה אתרים שונים על בסיס קבוע, וכל אחד מהם מספק לו דרכים אחרות לביטוי עצמי. מלבד האתרים שלו, הוא ממליץ גם על כמה אתרים אחרים, מספר מי האמנים שהשפיעו עליו, ואיזה מעצבים הוא מעריך

קלונינגר מחזיק ומתפעל כארבעה אתרים שונים על בסיס קבוע. "lab404.com הוא מוקד הפעילות שלי, וזהו האתר שמוביל אל כל השאר. יש בו עדכוני חדשות קבועים, קישורים לאמנות, מוזיקה ומאמרים שכתבתי", סיפר.

 

האתר הבא ברשימה, playdamage.org, הוא מעין פרויקט מתמשך של יומן מולטימדיה. האתר כולל יצירות שמוצגות בסדר כרונוגלי הפוך, ומדי פעם בפעם נוספות אליו עבודות חדשות שקלונינגר מגדיר אותן כ"ניסיונות". לדבריו, "יש לי מוטו: כל אחד צריך מקום להיכשל בו. זה המקום שלי".

 

deepyoung.org, לעומת זאת, הוא הארכיון המקוון שלו, בו הוא שומר דברים שהוא אוהב. "אני אספן ומארגן כפייתי, כך שהאתר הזה משמש לי כאמצעי לארגן את התרבות המקוונת בדרכים שנראות לי הגיוניות, ומבלי שאדרש להסביר אותן", אמר, וסיפר שהאתר כולל עשרות קטעי מוזיקה שיצר, בפורמט MP3, שלהם ניתן להאזין.

 

האתר האחרון ברשימה, Synesthetic Bubble Gum Cards, הוא מעין פרודיה על תחביב איסוף העטיפות עם תצלומי כוכבים, שמשותף לכל כך הרבה ילדים. "כל כרטיס כזה מורכב מקולאז'ים דינמיים ואינטראקטיביים של דימויים, שניתן לצפות בהם במשך מספר דקות ברצף מבלי לראות שוב את אותו השילוב. כל כרטיס מלווה בקטע מוזיקלי קצר", מסביר קלונינגר.

 

"אפשר להדפיס ולאסוף את 'עטיפות המסטיק' הללו, אבל לעולם לא תוכל לאסוף את כולם, משום שישנם כל כך הרבה שילובים אפשריים". נוסף על כך, כל חבילה מתוך החמש הקיימות באתר, עוסקת בנושא אחר, לדוגמה, חבילת המקומות (מנסה לסכם את תמציתו של מקום כלשהו), חבילת תואר השם (מסנה לייצג מילים מופשטות), והחבילה הקישוטית משווה ומציגה ניגודיות של כמה יצירות אמנות קישוטיות).

 

האתרים המועדפים של קלונינגר

 

"אני נהנה לגלוש באינטרנט, למרות שלפעמים אני סובל מחשיפת יתר, ומוכרח לקחת פסק זמן", הוא אומר, "האתרים שאני גולש בהם כוללים את דף החדשות באתר שלי, המאגד עדכונים על עיצוב אתרים ואמנות רשת מכל מיני אתרים, את rhizome.org, שמציג חדשות על מאנות רשת, ואני מנוי ל-CRUMB (רשימת תפוצה המוקדשת למדיה)".

  

עוד אתרים מומלצים:

 

 

אמני רשת ומעצבים בולטים

 

 

אמנים משפיעים

 

פול קליי, אדילון רדון, וויליאם בלייק, סטאן בראקהג', יאן סוואנקמאייר, דיוויד ווילסון, וולטר אנדרסון, פיטר מקס, דונלנד רולר ווילסון, ניק באנטוק, הווארד פינסטר, ארתור ראקהאם, הארוקי מוראקאמי, חורחה לואיס בורחס, My BLoody Valentine, Sigur Ros, Olivia Tremor Control, בריאן אינו, פיטר סלרס ואחרים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים