שתף קטע נבחר

מעריצי "זהות בדויה" נגד "טלעד"

צופי התוכנית מוחים על הזזת הסדרה האהובה לשעת לילה מאוחרת. ולמתגעגעים לסופרנוס, תאלצו להמתין

סידרת המתח "זהות בדויה", שנרכשה על ידי הזכיינית "טלעד", שובצה עד עתה בלוח השידורים בימי חמישי בשעה 23:30 והצליחה לסחוף אחריה כמעט 7% רייטינג קבועים ואוהבים. כעת שבעת האחוזים האלו זועמים על "טלעד", שהחליטה בעקבות החלפת ימי השידורים של הזכייניות לשדר את התוכנית ביום שלישי לאחר חצות (השבוע היא שודרה אף מאוחר יותר, אבל ב"טלעד" אומרים שזה היה עניין חד פעמי שקרה עקב שידור הראיון עם טוני בלייר).

 

במכתב שנשלח לזכיינית כתבו מעריצי הסידרה: "זלזול כזה בצופים לא נראה מזה זמן רב! אתם איבדתם את הצפון! אתם מחזיקים בשתיים מסדרות הרכש הטובות ביותר ('הבית הלבן' ו'זהות בדויה') ואתם מחביאים אותן בשעות מזעזעות!". עוד כתבו המעריצים הזועמים: "שעת שידור התוכנית היא ממש מזעזעת - אף אחד בחיים לא יראה אותה בשעה הזאת - כי התוכנית (במקרה שמישהו אצלכם ראה אותה בין ריאליטי לסרט ישראלי משמים) פונה לקהל צעיר שגם עובד ולומד בבקרים".

 

גם הפורומים באינטרנט גועשים. בפורום ב"תפוז" של "זהות בדויה" נקראו הגולשים לשלוח מכתבי תלונה ל"טלעד" בזה הנוסח: "גם לפני שהזזתם שעה אנשים לא הצליחו לצפות בשל שעת הסיום המאוחרת, וכרגע שעת השידור הפכה להיות מאוחרת בשעה משעת הסיום הקודמת. גם אז שלחנו לכם לא מעט דא"לים והגבתם עליהם פחות או יותר בפרסומת 'אף פעם לא מאוחר מדי לסדרות הטובות בעולם'(?) אז מסתבר שכן מאוחר לפעמים, ומסתבר שלמרות המצב, הטלוויזיה עדיין לא מכתיבה את סדר היום של אנשים"

 

זו אינה הפעם הראשונה שהזכיינית מתעללת בשעת שידור של סדרות זרות, מה שהוליד את הביטוי "לטלעד" סדרות. אם למשל רציתם לעקוב אחרי שידורים של הסיטקום המצליח "פרייז'ר", הייתם צריכים בעבר להשאר ערים אחרי השעה שתיים בלילה ואחרי שהתרגלתם לשעה ההזויה הזו הסיטקום עבר במפתיע לשעה 16:30.

 

דובר "טלעד" מוני ברוש מסר ל-ynet: "אנחנו נערוך דיון בנושא במחלקת התוכניות ונשקול להקדים את שעת השידור". בתשובה להתעניינות הקהל במועד שידור העונה החדשה של הסופרנוס, נמסר כי היא כבר נמצאת במחסני "טלעד", אבל תאריך שידור טרם נקבע לה, כנראה שהיא תשודר אי שם בחודשים הקרובים. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים