שתף קטע נבחר

חשש לחייו של בכיר בקופ"ח כללית שנעדר

שמוליק גינסברג, בן 58, מנהל מכוני הרנטגן של קופת חולים כללית במחוז תל אביב, אמור היה לעלות על רכבת בבית יהושע, בדרכו לעבודה. אלא שהוא השאיר הודעה במשיבון בטלפון הביתי: "לא תבינו לעולם. אני ליד מסילת הברזל לפני אודים". עשרות שוטרים ומתנדבים מחפשים אחריו

חשש לחייו של בכיר בקופת חולים כללית, שמוליק גינסברג, בן 58 מאבן יהודה, שנעדר מאז אתמול (ג'). עשרות שוטרים, בני משפחה ומתנדבים מחפשים אחריו.  

 

גינסברג, מנהל מכוני הרנטגן של הקופה במחוז תל אביב, ואב לשלושה, הגיע אתמול בבוקר עם אשתו לתחנת הרכבת בבית-יהושע. הוא אמור היה לעלות לרכבת בדרכו לעבודה בתל אביב. אשתו, שהגיעה מאוחר יותר לביתם, שמעה הודעה במשיבון בטלפון הביתי, שבה אמר גינסברג: "לא תבינו לעולם. אני ליד מסילת הברזל לפני אודים בצד ימין".

 

גיסו, משה לוי, סיפר כי מיד לאחר שמיעת ההודעה, הוגשה תלונה למשטרת נתניה על היעדרות. "התחלנו בחיפושים. נעזרנו במסוקים, כלבים, פרשים ושוטרים, אך לא איתרנו אותו. סרקנו את אזור תחנת הרכבת, את פסי הרכבת ליד אודים, אך הוא לא נמצא. בבדיקה של הטלפון הנייד שלו, ראינו כי הוא ניסה להתקשר עוד מספר פעמים לבית, אך ללא הצלחה".

 

בני משפחתו מספרים כי "לאחרונה הוא שקע בדיכאון", ולכן הם חוששים לחייו ומבקשים את עזרת הציבור במידע בחיפושים אחריו.

 

לדברי בני המשפחה, עד כה הם קיבלו מידע מאנשים על כך שהוא נראה בקניון דרורים, וכן בכפר נטר. "אנחנו בודקים את המידע", אמרו.

 

תיאורו של גינסברג: גובהו - 1.84 מ', מבנה גופו רזה, עיניו חומות, לבש מכנסיים בצבע חום-ירוק בהיר, חולצה דומה, ז'קט בצבע חום ונשא איתו תיק שחור קטן.

 

בני המשפחה מבקשים מהציבור לפנות לטלפון 052-2446136 או לתחנת משטרת נתניה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים