שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "טלעד" קוברת את "דרוש מנהיג"
  ל-ynet נודע כי משתתפי התוכנית קיבלו הודעה לפיה לא יצולמו פרקים נוספים ותבוטל תוכנית "גלגל ההצלה". מ"טלעד" נמסר: "התוכנית לא יורדת. אנחנו גאים בכך שאנו משדרים בפריים טיים תוכניות איכות ללא שיקולי רייטינג אלא על סמך שיקולי איכות ותרומה לקהילה"

  "טלעד" מתייאשת מ"דרוש מנהיג". ל-ynet נודע כי הזכיינית החליטה לצמצמם עד למינימום את תוכנית הריאליטי ולסיים את ההפקה מוקדם ככל האפשר.

   

  הריאליטי השאפתני של "טלעד" נועד למצוא את המנהיג הבא של ישראל, אבל הפך לכישלון טלוויזיוני, הן מבחינת הרייטינג והן מבחינת ההד הציבורי,

  וב"טלעד" כנראה החליטו להיפטר ממנה. ל-ynet נודע כי מתמודדי התוכנית קיבלו הודעה שהמשך צילומי התוכנית התבטלו - ושלגמר יגיעו ארבעה מתמודדים במקום שלושה. כרגע נשארו בתוכנית שמונה מתמודדים שעדיין לא הודחו ועל המדף כבר מוכנים שלושה פרקים נוספים של התוכנית, בהם מודחים שלושה מתמודדים נוספים. פרקים נוספים לא יצולמו - מלבד הגמר.

   

  למשתתפים נמסר שב"טלעד" החליטו לבטל את המשך הצילומים, למרות שבתיכנון המקורי היו אמורים להיות משודרים ארבעה פרקים נוספים לפני ההגעה לגמר - שהיו אמורים לכלול תהליך נוסף של ניפויים. ארבעת המשתתפים שעלו לגמר כבר קיבלו הודעה על כך.

   

  שינוי נוסף בהפקה הוא ביטול פרק "גלגל ההצלה" שתוכנן. כמו ב"שגריר" לפניו, היו אמורים המתמודדים לקבל אפשרות לגאול את עצמם ולהתמודד על חזרה לתוכנית. פרק זה בוטל גם הוא. גורמים בהפקה מסרו ל-ynet כי המודחים מאוכזבים מאוד מביטול הגלגל, אבל למרות רצונם לא ינקטו בצעדים משפטיים, מפני שקיום הפרק לא צוין בחוזה.

   

  כבר אמש (ג') לא שודר במפתיע הפרק של "דרוש מנהיג", ככל הנראה בשל החשש ממשחק הכדורסל של מכבי תל אביב. גם בשבוע הבא לא תשודר התוכנית בעקבות הספיישל "הסרט שלנו".

   

  בהפקה מסבירים שהשינויים "נערכו מסיבות עריכתיות", ואומרים כי "מההתחלה לא היה ידוע כמה משתתפים יגיעו לגמר וגם פרק 'גלגל ההצלה' לא היה סגור מלכתחילה". מ"טלעד" נמסר בתגובה: "לא היה ולא נברא. 'טלעד' לא מתכוונת להוריד את התכנית 'דרוש מנהיג'. הפרקים הבאים ישודרו כמתוכנן החל מיום שלישי ה-19 לחודש. 'טלעד' לא קוברת את 'דרוש מנהיג' וגאה בכך שהיא משדרת בפריים טיים תוכניות איכות ללא שיקולי רייטינג אלא על סמך שיקולי איכות ותרומה לקהילה".

     

  סיפורו של כשלון

   

  "דרוש מנהיג" עלתה על מסך "טלעד" ברעש וצילצולים, שלטי חוצות הוצבו ברחבי המדינה והכריזו על כך שלעם נמאס ודרוש מנהיג, אך הריאליטי לא הצליח לתפוס תאוצה. פרק הבכורה של הריאליטי כבר העיד על כישלון, רק 15.5% לפרק ו-13.5% בלבד להדחה. מאז נרשמה הידרדרות שהגיעה לשפל חדש כשפרק הבחירה קיבל רק 11.9% בפריים טיים ערוץ 2.

   

  לפני שבועיים נקרא אמנון לוי להציל את המצב ו"טלעד" החליטה לשבץ את שומר מסך לפני "דרוש מנהיג". אמנון לוי אומנם הקפיץ את הרייטינג בזמן הרצועה שלו אבל לא הצליח להציל את "דרוש מנהיג" שהתרסקה כשהתוכנית הקשישה "פוליטיקה" של ערוץ 1 עברה אותה ברייטינג - עם 12.1% רייטינג מול 11.6%. חלק "הבחירה" של התוכנית כבר ממש גירד את הריצפה עם 9.9% רייטינג כל זה עדיין בפריים טיים.

   

  גם עלייתה של התוכנית לוותה בקולות צורמים. כפי שפורסם ב-ynet אחד משופטי התחרות, פרופ' אוריאל רייכמן מ"שינוי" היה מקורב פוליטית למתחרה איקי אלנר והכיר גם את מירב בן ארי. ב"טלעד" טענו שלא תהיה בעיה עם הדבר כי "לשופט יחיד אין השפעה". איקי אלנר ומירב אגב עדיין בתוכנית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "דרוש מנהיג". יורדת מהר
  "דרוש מנהיג", לא עזרו השלטים
  צילום: יוסי צבקר
  לא עזר גם הגאון
  צילום: יוסי צבקר
  7 לילות
  מומלצים