שתף קטע נבחר

מקגריידי בדרך למיאמי

שיחת טלפון מהסנטר של ההיט, אלונזו מורנינג, שיכנעה כנראה את מקגריידי להצטרף לקבוצה. אורלנדו משנה כיוון והולכת על אדי ג'ונס

שיחת טלפון מאלונזו מורנינג, הסנטר של המיאמי היט, שינתה כנראה את דעתו של טרייסי מקגריידי שהיה בדרך לאורלנדו, וכרגע נראה כי הפורוורד בן ה-22 ישחק בעונה הבאה בחלק הדרומי של פלורידה.
בתגובה השיב אמש הפורוורד של טורנטו לעיתון "אורלנדו סנטינל", תשובה שלא מצאה חן בעיני המג'יק. "דברים השתנו", אמר מקגריידי, "אלונזו אמר לי כמה דברים שגורמים לי להרהר שנית". בכל אופן, מקגריידי הוסיף כי עדיין אינו יודע היכן ישחק.
למרות הרצון של שני הצדדים עדיין עומדות מספר בעיות לפני עיסקת מקגריידי-מיאמי, כשהראשונה שבהן היא תקרת השכר. בכדי לשלם למקגריידי את הסכום אותו הוא רוצה (כתשעה מליון דולר לעונה), יצטרכו ההיט "להיפטר" משני שחקנים לפחות, וככל הנראה תעביר את אנטוני קארטר ופי.ג'יי. בראון לטורנטו.
באורלנדו עדיין מצפים שמקגריידי יגיע אליהם, אך לאחר שאיבדו כבר את טים דאנקן, שהודיע שיישאר בסאן-אנטוניו, מפנים המג'יק את מירב מאמציהם כדי להחתים את הגארד המצויין של שארלוט, אדי ג'ונס. ג'ונס צפוי להגיע לאורלנדו ביום רביעי להתחלת המשא ומתן.

לפנייה לכתב/ת
allsport
מקגריידי. הולך להיט?
allsport
ארכיון ידיעות אחרונות
ג`ונס. תחליף ראוי
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים