שתף קטע נבחר

האירועים המובילים ב-2004

קטלוג "פרומו-מדיה 2005", הקטלוג הגדול והמקיף בתחומי קד"מ, אירועים, תערוכות, שיווק ודיירקט, בחר את האירועים המובילים ב-2004 ב-5 קטגוריות בתחום הקד"מ. הנבחרים הם: אירוע השנה: פריגת – שותים מוזיקה ישראלית. קמפיין קד"מ השנה: מופע השלג של יופלה. קמפיין שיווק ישיר השנה: 4 שלבים עם גלגלים של אאודי. נקודת המכירה השנה: החגיגות של סופר-פארם. פסטיבל השנה: פסטיבל ניגובים של סלטי צבר. כמו כן, נבחרו ארבעת אנשי השנה הבולטים בתחום: יו"ר פרומרקט יוני סער, מנכ"ל טרגט מרקט איתן עצטה, סמנכ"לית בכירה במומנטום ישראל כרמית חומש ומנכ"ל סופר פוש משה בקשי. אות הכבוד לאשת העשור ניתן לנשיאת סופר פוש, דפנה בסטר. הקטלוג הינו בהפקה משותפת של קבוצת SBC והעורכת קטי ביסראור.

***

 

ליידן תקשורת ישראל, בבעלותו של ג'ואל ליידן, השיקה שירות חדש לפרסום ידיעות יחסי ציבור ודוברות באינטרנט. השירות מיועד לגופים מסחריים, גופים ללא מטרת רווח וגופים ממשלתיים בישראל. הידיעות המתפרסמות דרכו עוברות התאמה להקפצתן לראש קטגוריות החדשות במנועי החיפוש באינטרנט. ג'ואל ליידן הוא מנכ"ל ליידן תקשורת ישראל והמו"ל של סוכנות הידיעות Israel News Agency. ליידן, שניהל את סוכנות יחסי הציבור והפרסום שלו במרכז הסחר העולמי בניו יורק במשך מספר שנים, עבר לישראל ב-1987. היום הוא משמש בתפקידים רבים בישראל כיועץ מדיה בינלאומית, עיתונאי, מומחה לשיווק אינטרנט, מעצב ומתכנת אתרי אינטרנט, מאמן מדיה, ומומחה רב-תרבותי.

***

 

תחרות "הסינדרלה", עליה הכריזו אתר האינטרנט local.co.il ומכון היופי צלולייט בכפר סבא, צברה תאוצה עם פרסום שמות ארבע המתמודדות הסופיות מתוכן תיבחר בימים הקרובים הזוכה בתואר המחייב "סינדרלה", שתהנה מפרס ענק של טיפולי יופי ופינוקים נוספים בשווי של למעלה מ-25,000 שקלים. מבין מאות האי-מיילים והפניות שהגיעו למערכת האתר נבחרו בסופו של דבר ארבע צעירות: מעיין נהרי, סיגלית פרידמן, גלית מייבך ותמר דרסלר, שכל אחת מהן שכנעה את צוות השופטים כי היא אכן מועמדת ראויה להגיע ל"ארבע הגדולות". תמונות המועמדות הסופיות הופיעו בכל עיתוני "הרשת המקומית", ולגולשי האתר ניתנה הזדמנות להיכנס לעמוד התחרות, להתרשם ממראה המועמדות ולקרוא את הסיבה של כל אחת מהן למה דווקא לה מגיע לזכות בתואר מהאגדות. המעונינים להצביע יכולים להיכנס לאתר local.co.il, להקיש על הקישור "מי תהיה הסינדרלה", להצביע – ולהשפיע. ההצבעה תיסגר במהלך שבוע זה, וגם המצביעים באתר ישתתפו בהגרלת פרסים רבי ערך.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים