שתף קטע נבחר

האגודה למען החייל מציגה: ערכת התנתקות

לקראת הפינוי החליטו באגודה לדאוג לחיילי צה"ל שייקחו חלק במשימה. בין היתר יגיעו לאזור ניידות בנקים למשיכת כסף ונציגי שירות של חברות הסלולאר. כמו כן יקבלו החיילים ערכות של מוצרי הגיינה ודברי מתיקה. יו"ר האגודה, יצחק איתן: היינו עם החיילים בתוך עזה ונהייה איתם כשהם יוצאים משם"

גם האגודה למען החייל נרתמת לתוכנית ההתנתקות: 100 אלף ערכות מיוחדות יחולקו לחיילי צה"ל שייקחו חלק בפינוי היישובים ברצועת עזה ובצפון השומרון. מדובר בערכות של מוצרי הגיינה וכן ערכות של מוצרי מתיקה הכוללת ביסקוויטים, עוגיות, ופלים, שתייה מתוקה, סוכריות, מרשמלו ומסטיקים. ערכות ההגיינה יכילו מוצרים כגון שמפו, סבון נוזלי ומברשת שיניים.

 

 

"האגודה למען החייל תהיה בכל מקום שחיילי צה"ל נמצאים ותעשה כל שביכולתה על מנת להקל עליהם את הפעילות", אמר אתמול (ד') יו"ר האגודה למען החייל, אלוף (מיל') יצחק איתן. "היינו עם החיילים במבצעים בתוך עזה ונהייה איתם כשהם יוצאים משם".

 

האגודה למען החייל תדאג לכך שניידות בנקים למשיכת כסף יובאו לשירות החיילים וחברות הטלפון הסלולארי יגיעו למקום על מנת לטפל במכשירים הניידים של החיילים. בנוסף, יגיעו לשטח מזנוני דרכים ניידים ואפילו ה"דודות" של האגודה יתייצבו בשטחי הכינוס. כמו כן, מתכוונים באגודה להתקין מכשירי טלוויזיה להקרנת סרטים בשטחים בהם יתכנסו כוחות הביטחון.

 

דואגים גם למפונים

 

בנוסף, הציעה האגודה את כפר הנופש באשקלון, שמשמש בשגרה לאירוח לוחמים בחופשה, כדי לארח את המפונים.

 גם בית החייל בבאר שבע ייקח חלק במשימה וילין את כוחות צה"ל המשתתפים בפינוי. לשם כך יוסיף בית החייל 200 מיטות במקום.

 

כחלק מההכנות פנתה האגודה לסניפיה בעולם ובראשם אגודת ידידי האגודה בארה"ב על מנת לגייס כסף. כמו כן פנתה לחברות במשק. איסוף התרומות לערכות ההתנתקות יהיה דרך בתי הספר היהודיים ברחבי ארצות הברית מהחברה הישראלית. כל תלמיד שירצה לשלוח חבילת שי לחיילים יתרום 18 דולר ויכתוב מכתב או הקדשה שיצורף לערכות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומובסקי
נהיה עם החיילים בכל מקום. יצחק איתן, יו"ר האגודה
צילום: אלכס קולומובסקי
מומלצים