שתף קטע נבחר

הבעלים של הלייקרס: פיל ג'קסון מועמד בכיר למשרת המאמן

ג'רי באס, הבעלים ואביה של חברתו של ג'קסון, טוען כי למאמן לא תהיה בעיה לחזור ולשתף פעולה עם קובי בראיינט: "ברור שהם יוכלו לעבוד יחד. האנשים האלה רוצים לנצח"

האם פיל ג'קסון בדרך חזרה ל-L.A? מאמן הכדורסל האגדי נמצא בין רשימת המועמדים הסופית לאימון הלייקרס, אותם עזב בקיץ הקודם. ג'קסון בן ה-59, שדחה כבר פניה מקליבלנד ונמצא במגעים גם עם הניקס, זכה בשלוש אליפויות בלוס אנג'לס אחרי שענד שש טבעות כמאמן שיקאגו בולס, ולקח חופש מעבודה בשנה האחרונה.

 

ג'רי באס, הבעלים של הלייקרס, אישר את אפשרות השיבה של ג'קסון להוליווד: "יש לנו רשימת שמות קצרה לאימון הלייקרס, ופיל נמצא ברשימה הזו. אני חושב שהוא רוצה לחזור לאמן, אבל אני לא בטוח שהוא מעוניין לשוב כבר בעונה הבאה".

 

באס וג'קסון נפגשים לעתים קרובות, ולא רק בענייני עסקים. בתו של הבעלים הוותיק, ג'ני, היא חברתו של ג'קסון בשנים האחרונות. מאז עזיבתו לפני שנה, הלייקרס התמוטטו. רודי טומג'נוביץ', שהחליף את ג'קסון, פרש כעבור זמן קצר אחרי שהתקשה להתמודד עם הלחץ ומחליפו, פרנק המבלן, הוביל את הקבוצה למאזן שלילי 48-34 ולהחמצת הפלייאוף בפעם השניה בלבד ב-30 השנים האחרונות. "כל מה שיכול היה ללכת גרוע, קרה. היו לנו תוכניות גדולות, אף אחת מהן לא התממשה. חשבתי שתהיה לנו עונה גדולה", אמר באס.

 

באס טוען שג'קסון יוכל לחזור ולשתף פעולה עם קובי בראיינט, אחד הסיבות לעזיבתו בקיץ: "ברור שהם יוכלו לעבוד יחד. האנשים האלה רוצים לנצח ואני לא רוצה להעביר בטרייד את קובי".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים