שתף קטע נבחר

צילם בטלפון נייד אשה בשירותי מגדל האופרה

האשה ישבה בתא השירותים במרכז הקניות בטיילת תל אביב, כששמעה רעשים מוזרים. היא הרימה ראשה למעלה - והופתעה לגלות חייל שמצלם אותה באמצעות מכשיר סלולארי. היא הזעיקה בבהלה את קצין הביטחון, ויחד הצליחו ללכוד את החייל, שנשלח למעצר בית

אתרי הסקס באינטרנט, המציעים תמונות מציצניות של בחורות ובחורים, מטריפים כנראה את דעת האנשים. שלשום (ו') נעצר בשירותים של מגדל האופרה בתל אביב חייל בן 20 מפתח תקווה, שניסה לצלם בחורה בעת שזו עשתה את צרכיה בשירותים.

 

ביום שישי אחר הצהריים נכנסה הצעירה, תושבת מרכז הארץ, לשירותים במגדל האופרה בתל אביב. כאשר הייתה בתוך התא, הבחינה ברעשים מוזרים מסביב לתא וכאשר הסתכלה למעלה, הבחינה בצעיר שמצלם אותה באמצעות הטלפון הנייד שלו.

 

הבחורה החלה לזעוק לעזרה, התלבשה ויצאה מהתא. היא הזעיקה את קצין הביטחון של מגדל האופרה, ויחד הצליחו השניים לזהות את הצעיר. איש

הביטחון עיכב אותו, ושוטרי משטרת מרחב ירקון הוזעקו למקום ועצרו את החשוד, שהעדיף לשמור על זכות השתיקה.

 

בטלפון הנייד שלו, שנתפס על ידי השוטרים, נמצאו תמונות הצעירה בתא השירותים.

 

אמש הובא הצעיר לבית משפט השלום בתל אביב, ובתום הדיון הוא נשלח למעצר בית בן ארבעה ימים בביתו בפתח תקווה. מכיוון שמדובר בחייל, הועברו פרטיו גם למשטרה הצבאית.

 

לפני כשנה הורשע רוני צרפתי, ספר מצפון תל אביב, לאחר שנמצאו בשירותים של המספרה שלו מצלמות נסתרות, שבאמצעותן היה נוהג לצלם את הנשים שהסתפרו אצלו במספרה, וכן נשים שהגיעו למרפאה גניקולוגית בסמוך למספרתו ברח' יהודה המכבי בתל אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום אילוסטרציה: גטי אימג' בנק ישראל
say cheese
צילום אילוסטרציה: גטי אימג' בנק ישראל
מומלצים