שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  לראשונה: שגריר ישראל יבקר את פולארד

  כך סוכם בשיחה בין ראש הממשלה, אריאל שרון, לבין שר החוץ, סילבן שלום. השר שלום: "הגיע הזמן שפולארד יוכל להשתחרר ולהצטרף לעמו בארץ"

  שגריר ישראל בארה"ב, דני איילון, צפוי לפגוש את המרגל יונתן פולארד, הכלוא מזה עשרים שנה בארצות הברית בעוון ריגול למען ישראל. כך נקבע היום (ב') בשיחה בין ראש הממשלה, אריאל שרון, לבין שר החוץ, סילבן שלום.

   

  השניים קבעו כי הגיעה העת לנקוט בגישה אקטיבית יותר על מנת לסייע לשחרורו של האסיר, המתלונן מזה זמן רב על תנאי מאסר קשים. שלום אמר: "סיכמתי עם שרון שיש לפעול להחזרת פולארד לישראל".

   

  ביקורו של איילון, שיתקיים על-פי התוכניות ביום שלישי הבא, יהיה הראשון של שגריר ישראלי בארצות הברית, בכלאו של פולארד. עד כה נהגו אישי ציבור שונים, ובהם גם ח"כים ושרים, לבקר את פולארד ביקורים פרטיים באת שהייתם בארצות הברית, אולם ממשלת ישראל לא שלחה נציג רשמי לבקרו מזה זמן רב.

    

  שר החוץ אמר מוקדם יותר בשיחה עם שגרירי האיחוד האירופי, שנערכה במלון "המלך דוד" בירושלים: "20 שנה במאסר הן תקופה ארוכה מדי. הגיע הזמן שפולארד יוכל להשתחרר ולהצטרף לעמו בארץ".

   

  ועד הפעולה לשחרורו של פולארד אמר בתגובה לדברים שנאמרו על ידי שר החוץ: "הופתענו מאוד לשמוע את הצהרתו, שכן על פי מה שנמסר לנו בעשרים השנים האחרונות, בפרט מאז עלייתו של שרון לשלטון, מדינת ישראל לא חדלה לרגע מלפעול בכל תוקף לשחרורו. הגיע הזמן להפסיק עם הדיבורים ולעבור למעשים, שיובילו לשחרורו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  דני איילון. פגישה ראשונה
  צילום: איי פי
  יונתן פולארד
  צילום: איי פי
  מומלצים