שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גדי סוקניק לישראל 10?

  התשובה לשאלה הזו אומנם עוד לא ידועה, אבל המגעים התקיימו גם התקיימו

  מדובר בהרבה יותר מסערה בכוס התה של הביצה הברנז'אית. אחרי נטישתם של יעקב אילון ומיקי חיימוביץ', זוג מגישי מהדורת החדשות המיתולוגית של ערוץ 2, לטובת "חדשות 10", מנסים משקיעיו החדשים של הערוץ לזעזע שוב את המתחרים.

   

  אחד הדיאלוגים השנונים שנכתבו בתולדות הדרמה הישראלית התרחש, כזכור, כשבטקס "מסך הזהב", ערב נטישתה של חיימוביץ' לישראל 10, זכו היא וגדי סוקניק כזוג מנצח בתוכניות האקטואליה. מי יודע, הדיאלוג הזה עוד עשוי לחזור על עצמו. כזכור, בנאום הניצחון אז סנט סוקניק בחיימוביץ' מעל הבמה: "חשבתי שהרכב מנצח לא מחליפים", וחיימוביץ' הבריקה בנונשלנטיות: "לדרבי חוקים משלו".

   

  שלוש שנים אחר כך, והדהוד המילים של חיימוביץ' על טיבו של הדרבי חוזר אל סוקניק כמו בומרנג. גם לאוזני המדור הזה הגיעה, כמו למדורים אחרים, השמועה הלא חדשה כי המשקיע החדש בישראל 10, אילן שילוח, שחבר לאחרונה לתאגיד האנושי ארנון מילצ'ן, אינו שבע רצון מתפקודו של מנכ"ל ישראל 10, ניר למפרט. הדיבור החם לפני כמה חודשים היה כי שילוח מייעד את אבי ניר, מנכ"ל "קשת", לרשת את מקומו של למפרט. במסיבה שערכה "קשת" ערב הזכייה במכרז לערוץ 2, נשאל ניר על ידי העובדים על השמועות, וטען בתגובה שהוא מ"קשת" לא זז. אחרי הזכייה, נראה שהאמירה הזו מקבלת משנה תוקף. למה לעזוב את הזכיינית המנצחת, כדי לנסות להציל ערוץ שמצבו לכל הפחות רעוע?

   

  אז מה חדש? מתברר שאחד האנשים ששילוח מוקיר מאוד את יכולותיהם המקצועיות הוא לא אחר מאשר מגיש המהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2, גדי סוקניק. מחשבוני הברנז'ה מחשבים במהירות, ומגיעים למסקנה שאחד ועוד אחד שווה, נכון, גדי סוקניק בריבוע.

   

  האם צפויה מהדורת החדשות של ערוץ 2 לחטוף זעזוע נוסף? תשובה מוחלטת אין לנו, שכן עדיין לא סוכם דבר. אבל זה לא אומר שאין בשורות. בהתרגשות, מהסוג שמלווה בגוש בגרון, אנחנו נהנים לבשר שמקורות סופר מהימנים אישרו כי אכן היתה הצעה מכיוונו של שילוח לסוקניק, שכללה תפקידי ניהול בכירים בישראל 10, והגיעה גם לשלבים מסוימים של משא ומתן - שתוצאותיו, כאמור, עוד לא ידועות לנו. הקוראת יונית מתבקשת לא להתעלף.

   

  אז מה, גדי, אתה בדרכך לישראל 10?

   

  סוקניק: "אני לא יודע על מה את מדברת".

   

  את תגובתו של שילוח לא ניתן היה להשיג עד רגע סגירת הגיליון. והעובדה שיעקב אילון לקח לעצמו בשבועות האחרונים חופשה קצרה מההגשה של מהדורת "חדשות 10"? זה כמובן ממש לא קשור.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שמואל יערי
  גדי סוקניק. הרכב מנצח לא מחליפים?
  צילום: שמואל יערי
  לאתר ההטבות
  מומלצים