שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בלעדי: ערוץ 1 יוצא לחופשה

  בשבועות הקרובים יירדו מהמסך כמעט כל הפקות המקור של ערוץ 1 שייצאו לחופשה מוקדמת וארוכה מהרגיל, בשל המצוקה התקציבית ברשות. תתחילו להתגעגע לזוארץ וגאון

  פרסום ראשון: הערוץ הראשון עומד לצאת לחופשת קיץ ארוכה. בשבועות הקרובים יירדו מהמסך תוכניות הדגל של הערוץ שייצאו לחופשה מוקדמת וארוכה מן הרגיל. הסיבה: המצוקה הכלכלית בה נמצאת רשות השידור.

   

  מחלקת התעודה ומחלקת הבידור הן הנפגעות העיקריות ורוב הפקות המקור וההפקות האיכותיות מבית רשות השידור יוחלפו ברצף של שידורים חוזרים.

   

  מחלקת הבידור תפסיד את רוב תוכניותיה, חלקן תוכניות שמביאות לערוץ 1 את הרייטינג הגבוה ביותר שלו. ב-1 ביוני תרד תוכנית האירוח "שישי עם מיכל", אחת מתוכנית הדגל של הערוץ שמצליחה לגבור על ערוץ 2 ברייטינג ברצועה של ערב שישי ולהביא לערוץ 1 בכל שבוע 10% רייטינג לפחות. כרגע מתוכננת התוכנית לחזור ב-31 באוגוסט.

   

  עוד תוכנית בולטת שעוזבת את המסך היא "שישי בגאון" של יהורם גאון. תוכנית האירוח של ערב שישי מצליחה אף היא לתת פייט רציני לערוצים המתחרים. בערב יום העצמאות למשל קיבל הספיישל של גאון רייטינג זהה לזה של ערוץ 2. "שישי בגאון" תרד ב-24 ביוני ותאריך חזרה עדיין לא נקבע לה. במקום התוכנית ישודרו לקטים ושידורים חוזרים של התוכנית.

   

  עוד במחלקת הבידור: ב-10 ביוני תרד מהמסך תוכנית הבישול "שום, פלפל ושמן זית". ב-9 ביוני תרד "טלסינמה" ועד שתחזור ב-31 באוגוסט ישודרו שידורים חוזרים של "וופי" ומחזות זמר. תוכנית המוזיקה "תוצרת הארץ" יוצאת לחופשה ארוכה מה-1 ביוני עד ה-31 בספטמבר, גם אותה יחליפו שידורים חוזרים. תוכנית הילדים "יש מצב" תעזוב בתחילת יולי ותחזור רק ב-31 באוקטובר.

   

  הנפגעת העיקרית במחלקת התעודה היא "מבט שני" שיורדת ב-1 ביוני ותחזור רק בסוף אוגוסט, את החורים ימלאו שידורים חוזרים. גם "הסיפור האמיתי" יוצאת לחופש מה-6 ביוני ועד ה-5 בספטמבר, ותוחלף בשידורים חוזרים וסרטים קנויים.

    

  "התוכנית יוצאת לחופשה כמו בכל שנה" אומרת מיכל זוארץ ל-ynet, "יש כבר תאריך חזרה לשידור ככה שאין מה לדאוג. זו חופשה ארוכה יותר, בדרך כלל זה יולי-אוגוסט, הפעם זה מתחיל ביוני, אנחנו נתגעגע – אבל נחזור".

   

  לינדה בר דוברת רשות השידור מסרה: "כל התוכניות יוצאות לחופשה מוקדם מהמתוכנן ולחופשות ארוכות מהמתוכנן בשל מצוקה תקציבית".

   

  מי לא נפגע? בעיקר מחלקת החדשות שתמשיך לעבוד כרגיל ואף תמלא חורים שנוצרו על ידי תוכניות אחרות. תוכניות כמו "פופוליטקה" ו"גילוי נאות" יוצאות לחופשות קצרות ורגילות וברשות מבטיחים לתגבר את הקיץ בתוכניות ילדים ונוער.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תומריקו
  גאון, אין תאריך חזרה
  צילום: תומריקו
  צילום: יוסי מימוני
  זוארץ, יורדת
  צילום: יוסי מימוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים