שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מרכז ויזנטל לאבו מאזן: פטר את מנהל הטלוויזיה
  ראשי מרכז ויזנטל קראו לאבו מאזן לפטר את המנהל לאחר שידור דרשה בה נאמר כי "היהודים הם סרטן המתפשט בכל רחבי העולם". עוד נאמר בדרשה: "אל תשאלו מה עשתה גרמניה ליהודים, אלא מה עשו היהודים לגרמניה"

  ראשי מרכז ויזנטל קראו ליושב ראש הרשות הפלסטינית, אבו מאזן, לפטר לאלתר את מנהל הטלוויזיה הפלסטינית, בעקבות שידור דרשה בה כונו היהודים "סרטן מתפשט". כך פורסם היום (ב') ב-Ynetnews.

   

  בדרשה המשודרת, אותה נשא השייח איברהים מודריס במהלך תפילת יום השישי במסגדו שבעזה, נאמר כי "היהודים הם סרטן המתפשט בכל רחבי העולם... היהודים אחראים לכל המלחמות והקונפליקטים. אל תשאלו מה עשתה גרמניה ליהודים, אלא מה עשו היהודים לגרמניה. נכון שגרמנים הרגו ושרפו יהודים, אבל היהודים מגזימים במספרי הקורבנות".

   

  בהודעתם כתבו מנהל המכון, הרב מרווין הייר וסגנו, הרב אברהם קופר: "האם נתינת במה למכחישי שואה היא פרי השלום לו יכולים הישראלים לצפות? אפילו בתקופת ערפאת לא חזינו בשידור כל כך אנטישמי של מכחישי שואה בטלוויזיה הפלסטינית, שמנהלה הוא מינוי אישי של אבו מאזן".

   

  הייר וקופר כתבו בהודעתם כי הדרשה שודרה ימים ספורים לפני פגישתו המתוכננת של אבו מאזן עם הנשיא האמריקני, ג'ורג' בוש, ובשבוע בו צוינו אירועי 60 השנה לניצחון על הנאצים.

   

  לסיום, הבהירו השניים כי הם דורשים מיושב ראש הרשות "להודיע לבוש על פיטורי מנהל הטלוויזיה וכל המעורבים בשידור השקרים הללו". 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים