שתף קטע נבחר

נטוויז'ן סיימה את ההנפקה בביקושים של פי 4

היקפה הכולל של ההנפקה היה 145 מיליון שקל והיא כללה 100 אלף יחידות המורכבות ממניות, אופציות ואגרות חוב הניתנות להמרה. מחיר היחידה נקבע על 1,454 שקל

חברת נטוויז'ן השלימה היום, (ה') את השלב הציבורי ההנפקה הראשונה של ניירות הערך שלה לציבור בביקושי יתר של פי ארבעה.

 

היקפה הכולל של ההנפקה היה 145 מיליון שקל והיא כללה 100 אלף יחידות המורכבות ממניות, אופציות ואגרות חוב הניתנות להמרה. מחיר היחידה נקבע על 1,454 שקל.

 

במכרז שהתקיים על שיעור הריבית שתשאנה אגרות החוב הושגה ריבית המינימום בשיעור של 4%. זוהי הצעה ראשונה של ניירות הערך של החברה לציבור הרחב. על פי תוצאות המכרז, המזמינים בהנפקה לציבור יקבלו הקצאה של 20% מהיחידות והמשקיעים המוסדיים יקבלו 80% מהיחידות.

  

את ההנפקה הובילו כלל פיננסים חיתום, לידר הנפקות, הבינלאומי הראשון ושות' חיתום והשקעות, רוסאריו קפיטל ואלטשולר שחם ניהול חיתום והשקעות. 

 

אבי צבי, משנה למנכ"ל נטוויז'ן, הביע שביעות רצון מתוצאות ההנפקה. "ההון שגויס מאפשר לנטוויז'ן למנף את יכולותיה העסקיות בתחומי פעילותה", אמר צבי.

 

חברת נטוויז'ן, ספקית אינטרנט בישראל משנת 1994, סיימה את שנת 2004 עם גידול של כ-8% בהכנסות לרמה של 304 מיליון שקל ורווח נקי של 17.7 מיליון שקל.

 

במהלך הרבעון הרביעי של 2004 החלה החברה באספקת שירותי שיחות בינלאומיות תחת הקידומת והמותג 017. בעלי השליטה בחברה הינם חברת השקעות דיסקונט השקעות ואלרון. מנכ"ל החברה היא רוית ברניב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיוס כולל של 145 מיליון שקל
מומלצים