שתף קטע נבחר

דניה סיבוס: גידול של 35% ברווחי הרבעון

חברת הנדל"ן רשמה ברבעון הראשון של השנה רווח נקי של 8.2 מיליון שקל. הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-226 מיליון שקל - ירידה של 32%

חברת הנדל"ן דניה סיבוס, מקבוצת אפריקה-ישראל, רשמה ברבעון הראשון של 2005 רווח נקי של 8.2 מיליון שקל, גידול של 35% לעומת הרבעון המקביל ב-2004.

 

הכנסות החברה ברבעון הראשון של השנה הסתכמו ב-226 מיליון שקל, לעומת 330 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד - ירידה של כ-32%. הרווח גולמי של החברה הסתכם ב-16.6 מיליון שקל, לעומת 10.3 ברבעון המקביל אשתקד - גידול של 61%. הרווח התפעולי הסתכם ברבעון ב-11.3 מיליון שקל, לעומת 6 מיליון שקל רבעון הראשון של 2004 - גידול של 88%.

 

לדברי איתמר דויטשר, מנכ"ל החברה, תוצאות הרבעון מעידות על איתנותה התפעולית והפיננסית של החברה. החברה זכתה לאחרונה במכרז לסלילת כביש 431 , אשר עלות ההקמה והתפעול שלו מוערכת בכ-2 מיליארד שקל. "זכייה במכרז זה מהווה קפיצת מדרגה ומעידה על יכולת הביצוע של החברה ועל האמון והמוניטין ממנה היא נהנית בסקטור הפרטי, העסקי והממשלתי. החברה מתכוונת להמשיך בעתיד להשתלב בפרויקטי BOT ו- PFI ובפרוייקטי תשתית", אמר דויטשר.

  

דניה סיבוס עוסקת בכל תחומי הנדל"ן, כולל מגורים, מסחר, תעשייה ומבנה ציבור, בארץ ובחו"ל. החברה מחזיקה בכשליש מחברת דרך ארץ, שבנתה את כביש חוצה ישראל ומתמודדת כיום במכרזים להקמת כבישים דומים בחו"ל. החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לפי שווי שוק של כ-495 מיליון דולר. כ-83% ממניותיה בבעלות אפריקה ישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דויטשר: מכרש כביש 431 - קפיצת מדרגה
מומלצים