שתף קטע נבחר

הערכה בדטרויט: לארי בראון יעזוב בתום העונה

הסיבה: המאמן הוותיק סובל מבעיות בריאותיות, שימנעו ממנו ככל הנראה לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. הקאבאלירס מציעים לו את משרת המנכ"ל בקבוצה

דטרויט פיסטונס מצויה בעיצומה של סדרת גמר המזרח נגד מיאמי היט (1-1), אולם נערכת כבר לעידן פוסט לארי בראון. המאמן הנהדר, שהוביל את הפיסטונס לאליפות בעונה שעברה, סובל מבעיות בריאותיות, וההערכה בדטרויט כי הוא לא יכול לאמן בעונה הבאה.

 

ידיעות על מצבו הבריאותי של בראון כבר פורסמו בעבר, אולם נראה כי הבעיה החמירה. ידוע כי המאמן, שסבל מבעיה בשלפוחית השתן, עבר ניתוח ומאז ה-3 בנובמבר "חייו כבר לא היו אותו דבר", כפי שהתבטא בראון עצמו. "אני לא רוצה להמשיך לאמן עם מה שאצטרך להתמודד איתו", התייחס בראיונות קודמים לניתוח שעבר. "אם הכל יתבהר, אז לא יהיה סימן שאלה".

 

בראון צפוי, בתום הפלייאוף, לעבור בדיקות רפואיות וככל הנראה ינותח פעם נוספת. הפיסטונס ימתינו מספר ימים אחרי שהעונה תסתיים כדי להודיע אם המאמן יישאר בקבוצה. הדבר מותנה מטבע הדברים בקצב ההחלמה שלו. "זה התפקיד האחרון שלי כמאמן קבוצה", התייחס בראון לעתידו בפיסטונס והוסיף: "המקום היחיד שבו אני מתכוון לאמן בעונה הבאה הוא דטרויט".

 

עם זאת, לאחרונה נודע כי הבעלים החדש של קליבלנד קאבאלירס, דן גילברט, שוחח לאחרונה עם בראון והציע לו לאייש בעונה הבאה את עמדת מנכ"ל הקבוצה. כך, מקווים בקאבס יסייע לקידומו של לברון ג'יימס ויעזור במינוי מאמן מתאים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים