שתף קטע נבחר

Lexar JumpDrive Photo

זיכרון USB המציע שילוב תכונות יפה ותימחור אגרסיבי, כשהגימיקים שלו הם גודל פיזי קטן ותוכנת שיחזור יעילה

בישראל Lexar Media פחות מוכרת, אבל מדובר באחד היצרנים החשובים של מוצרי Flash בעולם. בתחום מוצרי ה-Flash Drive עברה פעילותה רענון משמעותי בחודשים האחרונים, והיא מציעה היום בסדרת מוצרי JumpDrive שלושה עשר דגמים במגוון צורות ונפחים.

 

JumpDrive Photo אינו המוצר הזול ביותר בתחום וגם לא הזול ביותר של החברה, אבל הוא מציע שילוב תכונות יפה בתמחור אגרסיבי יחסית.

 

גודלו הפיזי של הרכיב עצמו הוא מהקטנים בסקירה. מה שתורם עוד קצת נפח הוא מעטה הגומי הקשיח שעוטף ומגן עליו היטב. גם איתו, זהו עדיין מוצר קומפקטי שמרגיש נוח מאד בכיס.

 

הגימיק של המוצר היא תוכנת Image Rescue 2.0 (הוא מסופק כשהיא כבר עליו) שמציעה תכונות דיאגנוסטיקה שימושיות ואת האפשרות ייקרת הערך לשחזר קבצים שנמחקו ממנו.

 

אפשרויות השחזור המתקדמות תומכות רק בקבצי תמונה מסוג JPEG, RAW ו-TIFF, אבל השחזור הרגיל מתמודד היטב עם כל סוגי הקבצים. תכונה נוספת שקיימת במוצרי Lexar כמו בכמה מוצרים אחרים: סל מחזור, כמו של Windows, שמאחסן קבצים שנמחקו. פשוט אבל מצויין.

 

אם אתם מחפשים מוצר בסיסי-פלוס, עם הנדסת אנוש מצויינת, ביצועים סבירים ותמיכת תוכנה טובה, JumpDrive Photo הוא בהחלט אופציה.

 

מידות: 83.5x21.5x12 מ"מ (כולל מעטה הגומי).

 

מחיר: 199 שקלים.

 

אחריות: שנתיים.

 

תאימות: Windows 98-XP, Mac OS 8.6-X.

 

מהירויות: 6/8MB/sec.

 

ציון:

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Lexar JumpDrive Photo. קומפקטי ונוח
צילום: שוקי גלילי
מומלצים