שתף קטע נבחר

נציב שירות המדינה: לפטר את יועצו של שרון

בנציבות הורו לפטר את יועץ ראש הממשלה לפניות הציבור, יואל חסון, בחשד שניצל את מעמדו לקידום עניינים פוליטיים במרכז הליכוד "ואם שרון לא יפטרו נציב שירות המדינה יעשה זאת". כך דווח לראשונה בגלי צה"ל. חסון בתגובה: "פעלתי כל הזמן על פי הכללים וההנחיות. יש פה תקשיר כפול לאנשי הליכוד, ולצעירי העבודה ושינוי"

נציב שירות המדינה הורה לפטר את יואל חסון, יועץ ראש הממשלה לפניות הציבור, בחשד שניצל את תפקידו לקידום עניינים פוליטיים במרכז הליכוד. כך דווח היום (א') לראשונה בגלי צה"ל.

 

בנציבות אומרים כי חסון אינו יכול לשמש כיו"ר צעירי הליכוד וכחבר במזכירות ובלשכת המפלגה בהיותו עובד מדינה, ולכן עליו להתפטר. לדבריהם, בעבר חסון הועמד לדין בבית הדין של הנציבות בחשד שהשתמש בטלפונים ואמצעים נוספים השייכים ללשכת ראש הממשלה לצרכי עבודה פוליטית. בנציבות אמרו כי "על פניו נראה שחסון רומס את החוק ברגל גסה ואם שרון לא יפטרו נציב שירות המדינה יעשה זאת".

 

חסון אמר ל-ynet בתגובה: "פעלתי כל הזמן על פי הכללים וההנחיות. מסתבר שיש פה תקשיר כפול לאנשי הליכוד, ולצעירי העבודה ושינוי. לגבי יו"ר צעירי העבודה, שהיה יועץ של שני שרים, אף אחד לא התלונן על כך שכיהן בכפל תפקידים. יותר מכך, נציבות שירות ה המדינה הוציאה חוות דעת שמסבירה שהוא יכול לכהן בשני התפקידים. מיום שנבחרתי ליו"ר צעירי הליכוד הם לא יורדים לי מהגב. מי שחרד למינהל תקין צריך לשאול את השאלה מדוע יש פה איפה ואיפה. מדוע יש החלטה שונה לגבי ולגבי אחרים, אם קיימת בעיה, מדוע לא נקבעו כללים ברורים בעניין בתקופת היועצים האחרים?".

 

בעניין הטענה שעשה שימוש פסול במשאבי משרד ראש הממשלה לצורך פעילות פוליטית השיב חסון: "התיק הזה נסגר לפני למעלה משנה וחצי". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים