שתף קטע נבחר

גבר נאשם באונס בתו החורגת; רופא באונס מטופלת

שלושה כתבי אישום בגין אונס ומעשים מגונים הוגשו הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב: תושב פתח תקווה מואשם כי אנס מאות פעמים את בתו החורגת מאז היתה בת עשר. ד"ר הנרי קלושנדלר מהוד השרון נאשם באונס וביצוע מעשה מגונה במטופלת שסובלת מדיכאון ובן 74 מבת ים מואשם באונס וביצוע מעשים מגונים בבת שבע וביצוע מעשים מגונים בילדה בת תשע

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגשו הבוקר (יום ב') שלושה כתבי אישום בעבירות אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים.

 

בראשון, נאשם קשיש בן 74 מבת ים, באונס ובביצוע מעשה מגונה בילדה בת שבע. לפני כשבוע הגיעו שתי הילדות, בנות שבע ותשע לדירתו של הקשיש, אשר היה מיודד עם משפחתם והילדה אותה אנס היא שכנתו. שתי הבנות נכנסו לסלון דירתו, אז הוא השיל את חולצו, נשכב על הספה וביקש מהן לעסות את גבו. לאחר מכן הוא השכיב אותן על הספה והחל לבצע בכל אחת מהן מעשים מוגנים, תוך שהוא משיל את בגדיהם, ממשש את בטנם, אז הוא הושיב את הילדה בת השבע על ברכיו, נישק אותה על פיה ואמר "את עושה מסאז' טוב".

 

לאחר מכן הוא ביקש מבת התשע לעזוב את הדירה, כשהוא מבטיח לה כי חברתה תצטרף אליה בתוך חמש דקות, אז הוא הפשיט אותה ואנס אותה כאשר היא נאנקת מכאבים, כאשר היא מתחננת בפניו שיפסיק. בתגובה הוא חייך אליה והמשיך במעשיו. הוא נאשם באונס וביצוע מעשה מגונה בקטינה.

 

האישום: אנס מאות פעמים את בתו החורגת

 

במקרה אחר נאשם גבר בן 42 מפתח תקווה כי אנס מאות פעמים, בתדירות של שלוש פעמים בשבוע, את בתו החורגת, בת ה–14 מאז היתה בת עשר, נהג לעשות את המעשים כאשר יתר בני המשפחה נעדרו מהבית. באחד המקרים הוא קרא לה כאשר היא הכינה את שיעורי הבית שלה.

 

אז הוא קרא לה לחדר השינה, בטענה שהוא "יראה לה משהו כיף", ואנס אותה. הוא נהג לעשות את המעשים כאשר האם נעדרה מהבית. גם כאשר בנותיו הגדולות היו בבית, נהג לומר להן כי הוא והילדה הולכים לישון, ואמר להן לא להפריע להם. אחת מהבנות נהגה להמרות את פיו, ונהגה לצפות בו כאשר הוא אונס את אחותה החורגת.

 

במהלך אותה תקופה ביקשה הנערה כי הוא יפסיק לבצע בה את המעשים, ובתגובה הוא העניש אותה, התנהג אליה בקרירות ובהתעלמות מופגנת, והקדיש את כל תשומת לבו לאחיותיה, ובכל פעם שהייתה מבקשת ממנו משהו, הוא התנה זאת בכך שתענה לבקשתו לאנוס אותה. בין היתר, הוא נהג לתת לה כסף בתמורה לקיום יחסי המין, ואף רכש עבורה טלפון סלולרי.

 

על פי כתב האישום, במהלך אותה תקופה אחותה החורגת, אשר חשה מקופחת בשל תשומת הלב והמתנות שהייתה מקבלת אחותה, גנבה ממנו כסף, ובתגובה לכך נהג להכות אותה, הצליף בה בחגורה ובנעליים. הוא נאשם באונס בת משפחה, מעשה סדום ותקיפת קטין.

 

האישום: הרופא אנס וביצע מעשה סדום במטופלת

 

בכתב אישום נוסף שהוגש היום לבית המשפט נאשם הנרי קלושנדלר, בן 53 רופא משפחה מהוד השרון, באונס, ביצוע מעשה סדום ומעשה מגונה במטופלת שלו אשר סובלת מדיכאון קליני.

 

במהלך עבודתו נודע לו כי היא מטופלת על ידי פסיכיאטר, בין היתר בשל ניסיונות אובדניים שביצעה, וכי היא נוטלת תרופות לטיפול בבעיות הנפשיות מהן היא סובלת, ואף ידע כי הייתה בעבר קורבן אונס.

 

למרות זאת, הוא החליט לנצל את מצבה, ובמאי 2002, כאשר פנתה אליו לקבלת טיפול ולצורך קבלת מרשמים, הוא ביצע בה מעשים מגונים, נגע בגופה ונישק אותה. לאחר מכן, כאשר הגיעה במספר הזדמנויות למרפאה שלו, גרם לה לגעת באיבר מינו כשהוא מנצל את המצוקה בה היא שרויה, את היותה תחת השפעת כדורים ולמרות התנגדותה, בשלב מסוים, היא הפסיקה להגיע למרפאה שלו ואז הגיע לביתה במסגרת "ביקורי בית", ואז אנס אותה.

 

בעקבות מעשיו, כך נטען בכתב האישום, ניסתה האישה שוב לשים קץ לחייה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
הרופא, ד"ר הנרי קלושנדלר
צילום: אבי כהן
צילום: רוני שיצר
אילוסטרציה
צילום: רוני שיצר
מומלצים