שתף קטע נבחר

אשקלון: בעל דקר את אשתו 50 פעם

האיש, תושב נתיבות, הגיע לבית אביה באשקלון. באותה עת ישנו בדירה שלושת ילדיהם המשותפים. לאחר המעשה, הגיע לתחנת המשטרה בבגדים מגואלים בדם, התוודה - אך התקשה להסביר. השוטרים מעריכים: רק בשל העובדה שהסב היה בבית, נמנע רצח נוסף

לא פחות מ-50 דקירות דקר תושב נתיבות לפנות בוקר (יום ג') את אשתו. היא מאושפזת ב"ברזילי" שבאשקלון במצב בינוני עד קשה.

 

האשה, בת 48, שהתה עם שלושה מילדיה בבית אביה באשקלון. בעלה, בן 54, הגיע לדירה כבר אתמול אחר הצהריים. הוא נכנס בניגוד להסכמת בני המשפחה, ואף נשאר ללון שם. בשעה חמש בבוקר התפתח בינו לבין האשה ויכוח. הוא צעק והאשים אותה בבגידה, ולפי החשד, התנפל עליה ותקף אותה בסכין.

 

באותה עת ישנו בדירה שלושת ילדיהם של בני-הזוג, בני 3, 6 ו-10. גם אבי האשה היה בבית. הוא הזעיק את המשטרה, אך בינתיים הספיק הבעל להימלט מן המקום.

 

לבסוף הסגיר עצמו הבעל החשוד לידי המשטרה. הוא הגיע לתחנה באשקלון כשבגדיו מגואלים בדם. לשוטרים המופתעים סיפר כי דקר את אשתו. את המניע למעשה התקשה להסביר.

 

לדירה הגיעו עשרות שכנים, ששמעו כנראה את זעקותיה של האשה. הם מיהרו להוציא את הילדים מן הבית.

 

הפראמדיקית אפרת סופר, שהגיעה לדירה, סיפרה: "המחזה היה קשה מאוד, דם נראה בכל מקום בבית. האשה שכבה על הרצפה כשמתחתיה שלולית גדולה של דם. סימני דקירות נראו על ידיה, רגליה, בטנה, ראשה ובבית השחי. חבשנו אותה וייצבנו את מצבה, ואז הבהלנו אותה לחדר הניתוח בבית-החולים".

 

כבר לפני חודש התלוננה האשה על איומים מצד בעלה, ובעקבות כך עברה עם שלושה מבין חמשת ילדיה להתגורר בבית הסב. הבעל, חושדים השוטרים, התכוון הפעם לרצוח את אשתו, ורק בזכות העובדה שאביה שהה בדירה - נמנע הרצח.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
50 דקירות. אילוסטרציה
צילום: גבי מנשה
מומלצים