שתף קטע נבחר

דרוש: מנכ"ל לחברת החשמל

ועדת האיתור של דירקטוריון חברת החשמל תפרסם בימים הקרובים מודעת דרושים הקוראת לתפקיד מנכ"ל החברה הגדולה במשק. התנאים: תואר אקדמי מעשי, ניסיון של 10 שנים בניהול, מיומנויות ניהול, כישורים אישיים וגם ערכים

מחפשים עבודה? חברת החשמל מחפשת מנכ"ל. בימים הקרובים תפרסם החברה מודעת דרושים לתפקיד. כך החליטה ועדת האיתור של דירקטוריון החברה.

 

למודעה המלאה לחץ כאן.

 

בין דרישות התפקיד, למעוניינים: המנכ"ל הבא של החברה הגדולה במשק יצטרך להיות בעל תואר אקדמי במקצוע מעשי כמו כלכלה, משפטים, ראיית חשבון או הנדסה; בעל ניסיון של 10 שנים בתפקיד ניהולי בכיר בחברה גדולה או בשירות הציבורי; בעל מיומנות וניסיון בניהול גופים גדולים ובניהול משא ומתן עם ועדי עובדים; בעל כישורים אישיים ובעל ערכים.

 

מנכ"ל חברת החשמל, יעקב רזון, הודיע בתחילת השנה על רצונו לעזוב את תפקידו בקיץ הקרוב. זאת, על רקע התנגדותו לרפורמה בחברת החשמל, אותה מוביל שר האוצר, בנימין נתניהו. אולם, לאחרונה הודיע רזון לשר התשתיות, בנימין בן אליעזר, שברצונו להמשיך בתפקידו לפחות עד מרץ הבא, על רקע העובדה שגם בן אליעזר נלחם ברפורמה.

 

ואולם, דירקטוריון חברת החשמל, בראשות רוטמן המקורב לנתניהו, החליט בכל זאת לפתוח בחיפושים אחרי המנכ"ל החדש, אף שההליך דורש תיאום ואישור של רזון ובן אליעזר. 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוסי וייס
יו"ר חברת החשמל, שלמה רוטמן
צילום: יוסי וייס
מומלצים