שתף קטע נבחר

טניס: אובזילר זכתה בטורניר אנדה

המדורגת ראשונה בטורניר ברעננה, הביסה את צ'קנשווילי הגרוזינית 0:6, 2:6 והשלימה דאבל, אחרי שזכתה גם בתואר הזוגות עם שחר פאר. פרקיס מונה למנכ"ל איגוד הטניס

הישג נאה לטניסאית הישראלית, ציפי אובזילר, שהשלימה בשבת בצהריים דאבל בטורניר 'אנדה' ברעננה (סך פרסים: 25 אלף דולר), עם נצחונה בגמר על הטניסאית הגרוזינית מרגריטה צ'קנשווילי. תוך פחות משעה גברה אובזילר על יריבתה בשתי מערכות - 0:6, 2:6 וזכתה בתואר היחידות, שמצטרף לתואר הזוגות, בו זכתה ביום שישי ביחד עם שחר פאר. 

 

אובזילר ופאר זכו בטורניר הזוגות לאחר ניצחון בגמר בשלוש מערכות על התאומות האוסטריות המדורגות ראשונות, דניאלה וסנדרה קלמנשיטס. פאר ואובזילר ניצחו 6:7 במערכה הראשונה, נוצחו 6:1 בשניה, אבל חזרו לעצמן בשלישית עם 2:6 וניצחון במשחק כולו. הזכייה העניקה להן סכום של 1,176 דולר, התאומות בנות ה-23 הסתפקו ב-686 דולר.

 

שחר פרקיס מונה למנכ"ל האיגוד

 

החל מסוף השבוע יש לאיגוד הטניס הישראלי מנכ"ל חדש - שחר פרקיס, מגדולי טניסאי העבר במדינה. יו"ר האיגוד, איאן פרומן, הציג ביום שישי את מועמדותו של פרקיס בפני הנהלת האיגוד וזו אישרה את מינויו במקום יורם ברון שהחליט לפרוש מתפקידו.

 

פרקיס, שנמנה על המאייה הראשונה בדירוג העולמי בשנות שמונים (דירוג שיא - 53 בעולם ב-1985) ונחשב גם לשחקן זוגות מצוין, מחזיק בתואר ראשון שני בכלכלה מהטכניון בחיפה ומשמש ב-14 השנים האחרונות כמנהל מרכז הטניס בחיפה. אחרי התייעצויות שערך פרומן עם בכירי האיגוד ואנשים בתחום הניהול, החליט היו"ר להמליץ על מינויו של פרקיס לתפקיד המנכ"ל - המלצה שכאמור התקבלה על ידי ההנהלה. 

 

"הופתעתי לטובה מכמות המועמדים שהגישו בקשה לתפקיד" אמר פרומן. "היה קשה מאוד לסנן ולהגיע להחלטה, כי הדרישה היתה לאדם בעל ידע בתחומים רבים. אני שלם עם הבחירה בשחר, אדם בעל אישיות חיובית, שבא אלינו עם הרבה ניסיון גם בטניס וגם בניהול. יש הרבה מה לעשות כדי לקדם את הענף, ואני בטוח ששחר הוא האדם הנכון שמסוגל להנהיג ולקדם את הטניס בארץ".

 

"אני מודה לאיאן על האמון שהוא נותן בי וביכולות שלי, ולחברי ההנהלה שתמכו באיאן ואישרו את הבחירה שלו בי" אמר פרקיס, שיתחיל מיד בחפיפה עם ברון, שעוזב את התפקיד לאחר שש שנים. "לאיאן היתה בחירה לא קלה, היו מספר מועמדים מאוד רציניים" אמר ברון. "שחר בהחלט מתאים לתפקיד ואני בטוח שהוא יצליח בו. אני באופן אישי אעזור לו ואעביר לו את התפקיד בצורה הטובה ביותר".


פורסם לראשונה 03/06/2005 14:29

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
ציפי אובזילר
צילום: איי פי
מומלצים