שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הסינים ינחתו בפרנקפורט

  יצרני הרכב העצמאיים מסין ממשיכים להתקדם לכיוון אירופה בצעדים גדולים. השלב הבא במערכה - הופעה בתערוכת פרנקפורט החשובה

  הצעד המשמעותי הראשון באירופה של תעשיית הרכב הסינית העצמאית, יתרחש בתערוכת הרכב החשובה של פרנקפורט. לפחות כרגע נראה ששני יצרני הרכב הסיניים הגדולים ביותר - צ'רי וג'ילי - אמורים להשתתף בתערוכה הקרובה שתיערך באמצע חודש ספטמבר. זו תהיה הפעם הראשונה שתעשיית הרכב הסינית תיוצג בתערוכה אירופית חשובה, ומדובר ללא ספק במהלך בעל חשיבות עצומה, וצעד ראשון לקראת הפלישה המתוכננת של יצרנים אלה למערב.  

   

  ג'ילי

   

  ממידע רשמי שהגיע לידינו, נודע בוודאות שג'ילי - יצרנית הרכב העצמאית השנייה בגודלה בסין - מתכוונת להתייצב בפרנקפורט עם תצוגה מכובדת למדי. היא מתכוונת להציג את מגוון המכוניות הנוכחי שלה, אך גם לחדש. המבחר הנוכחי מורכב כרגע בעיקר מגרסאות מחודשות למכוניות בהן כבר התנסינו בעבר, ואשר מבוססות על דייהטסו שרייד הארכאית.

   

  חלק ניכר מהדגמים המוכרים של ג'ילי עבר חידוש לקראת תערוכת שנגחאי האחרונה. במסגרת זו הם זכו לחרטום ואחוריים מעודכנים ומודרניים בהרבה. גם תא הנוסעים חודש. דגמי הסדאן המוגדלים עברו שינוי מהותי והם יוצאים לדרך בימים אלה בסין.


  ג'ילי CK-1 

   

  בנוסף הציגו לאחרונה אנשי ג'ילי מכונית סדאן שמכונה כרגע CK-1, ויש להניח שגם היא תגיע לפרנקפורט. בג'ילי מבטיחים להציג בתערוכת הרכב מכונית סדאן חדשה (לא ברור אם הם מתכוונים ל-CK-1 או למכונית נוספת), וגם - איך אפשר בלי - דגם ספורטיבי אופנתי.

   

  צ'רי

   

  מצ'רי עדיין לא קיבלנו מידע רשמי, ואולם דוברי היצרנית בסין רמזו בעבר שגם הם מכוונים שעונים לקראת פרנקפורט. צ'רי תציג ודאי בתערוכה את מבחר הדגמים החדש אשר חשפה בשנגחאי, ואולם גם שם צפויים עוד חידושים.

   

  הסינים, כדאי לזכור, עדיין אינם עומדים בתקינה האירופית, ונראה שהחדירה שלהם לשוק האירופי לא תחל לפני 2007 או לכל המוקדם במחצית השנייה של 2006. ואולם, מבחינתם ההצגה בפרנקפורט היא צעד ראשון בחדירה למודעות הקהל המערבי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צ'רי. תגיע בפרנקפורט
  אולי גם עם הטיגר?
  ג'ילי. תגיע לפרנקפורט
  אולי גם עם השנגבאו?
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים