שתף קטע נבחר

פרץ תקף את השמאל: טובים בשירה על הדשא

יו"ר ההסתדרות כינס אמש חוג בית וירה לכל הכיוונים. על שר האוצר - הוא מסייע לחמאס; על השמאל הישראלי - טובים בשירי אחווה על הדשא; על האקדמיה הישראלית - מתקרנפת, מתאימה עצמה לכל שלטון. ויש גם מחמאות למתנחלים

יו"ר ההסתדרות והמועמד לראשות העבודה, ח"כ עמיר פרץ, מוריד את הכפפות במסע הבחירות ויורה לכל הכיוונים. אמש, בחוג בית של אנשי היי-טק ברמת השרון, תקף פרץ בכל החזיתות - את שר האוצר,את האקדמיה בישראל ואפילו את אנשי מחנה השלום, שלדבריו "טובים בשירת שירי אחווה על הדשא, מאחורי הבית ביום שישי".

 

"אין מי שמסייע יותר לחמאס מאשר ביבי", תקף יו"ר ההסתדרות את שר האוצר, יריבו משכבר הימים. "אין חוצפה גדולה מזו של ביבי, שאומר שההתנתקות היא שמן על גלגלי הטרור. ההתנתקות שינתה את האווירה הכלכלית מאז שהונחה על השולחן. החמאס שומע את ביבי והוא מרגיש ניצחון. הדיבורים שלו מעודדים את הקיצונים בשעה שאנחנו מנסים לעזור למתונים כמו אבו מאזן. הדיבורים האלה מסבירים מבוקר עד ערב איך הקיצונים ניצחו".

 

כשסיים לתקוף את נתניהו הפנה פרץ את חיצי הביקורת כלפי מגדל השן הישראלי, האליטה האקדמית. "האקדמיה הישראלית היא הגורם הכי מקורנף בישראל", אמר. "היא מסרבת לצאת למאבק על אופיה של המדינה. האקדמיה מתאימה את עצמה לכל שלטון. זאת אוכלוסיה שטרם יצאה מאדישותה".

 

תראו את המתנחלים, צריך ברק בעיניים

 

גם השמאל הישראלי לא חמק מביקורת וזכה, בציניות רבה, לכינוי "הסוציאליסטים הישראלים". "הסוציאליסטים, השמאל שרים שירי אחווה בדשא ביום שישי, אבל בזה נגמרת התרומה שלהם לאחווה. אני מרגיש מבוייש כשאני שומע אנשי שמאל אומרים שרק אריק שרון יכול לבצע את ההתנתקות. מה זה? זו פחדנות", אמר פרץ.

 

"תראו איך המתנחלים בני ה-15 וה-16 עוברים ודופקים על כל דלת", הוסיף. "זה יוצר זיהוי, זה יוצר קירבה. לא יכול להיות שמחנה השלום הוא הכי מנומס. נימוס זה חשוב, אבל צריך לבוא עם ברק בעיניים. אי אפשר לנהל מאבקים רק בשלט רחוק. חייבים לעשות דברים ברגליים, לעבור מדלת לדלת".

 

בתוך כך העריכו הלילה גורמים בכירים בעבודה כי פנקס הבוחרים של המפלגה, שהיה אמור להיסגר אתמול, ייסגר ככל הנראה היום או לכל המאוחר ביום רביעי.

 

לקראת הבחירות לראשות העבודה הבהירו הגורמים כי "פנקס הבוחרים ייסגר כמתוכנן, ואז נלך להליך של ערעורים וכל מה שצריך. הטפסים החשודים בזיופים או בקלקולים ייבדקו בשבועות שנותרו עד הפריימריס, ונראה כי הבחירות ייערכו ב-28 ביוני למרות הכל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תומריקו
האקדמיה מקורנפת. פרץ
צילום: תומריקו
צילום: סבסטיאן שיינר
מסייע לחמאס? נתניהו
צילום: סבסטיאן שיינר
צילום: צפריר אביוב
תראו אותם. עם ברק בעיניים
צילום: צפריר אביוב
מומלצים