שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הבת של טולדנו ועומר ברנע?

  רק ב"פספוסים": יגאל שילון מתח הפעם את טל טולדנו ובנה לה רומן סוער כולל הריון. בואו לצפות

  היא כבר השתתפה בפרסומת בערוץ 2, ולאחרונה גם ערוץ המוסיקה 24 משדר את הקליפ החדש שלה, "מי יציל אותך", מסביב לשעון. קוראים לה טל טולדנו, והיא בתו של הזמר משכבר הימים. הערב ב"פספוסים" תוכלו לראות את האייטם החדש נתפסת גם היא ברשת של יגאל שילון. המתיחה הייתה עבודה משותפת של סוכן השחקנים יואב גרוס, המייצג את טולדנו, היחצ"ן גילי כהן ועומר ברנע.

   

  גרוס, מתברר, קרא לטולדנו למשרדו לאחר שקרא ידיעה ברשת שטוענת ששניים מלקוחותיו ניהלו רומן סוער שהוליד גם הריון. כשהגיעה טולדנו למשרד, אמר לה גרוס שמדובר בה ובעומר ברנע. טולדנו המסכנה, שמעולם לא פגשה את ברנע, החלה לחשוד כבר בתחילת המתיחה שהעסק מסריח.

   

  "מיד נדלקה לי נורה אדומה", אומרת טולדנו, "בתוכנית אפשר יהיה לראות אותי אומרת: 'אם הייתי קצת יותר מוכרת הייתי בטוחה שעובדים עליי בפספוסים'".

   

  התעצבנת קצת על עומר ברנע.

   

  "פתחתי את הפה, אבל בעריכה מחקו דברים הרבה יותר גרועים שאמרתי. אני חצי מרוקאית ואין לי שליטה על זה. עומר ממש חמוד. התעצבנתי עליו, כי הייתי בטוחה שהוא זה שהדליף את הידיעה לאינטרנט, אבל הוא ממש מקסים".

   

  קיבלת טעימה מעולם הזוהר?

   

  "כשספרו לי על ההיריון, זה לא הדאיג אותי. אבל פתאום נחשפתי לכל השערוריות שמפורסמים צריכים להתמודד איתם. מצד אחד חשבתי שלא איכפת לי, שיגידו מה שהם רוצים, אבל מצד שני זה ממש הטריד אותי. אני חושבת שבתוכנית אפשר יהיה לראות קצת יותר חומר אנושי, מאשר מתיחה של צחוקים".

   

  הבנת שמדובר ביגאל שילון?

   

  "זה היה ברור. צעקתי מהחדר לו ולסיגר שלו להיכנס פנימה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים