שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עפ"י החלטת הגולשים, את חוזרת הביתה

  האחיות פיק מובילות קמפיין אופנה ל"סטודיו פשה", אך הפרידה בין השתיים מעיבה על המשך העבודה: בעונה הבאה יתבקשו כנראה להכריע מי נשארת ומי חוזרת הביתה. הגולשים מוזמנים לבחור בעצמם

  אם כבר הספקתם להתגעגע לשרונה ודניאלה פיק, שהחליטו כזכור לפני כחודש להיפרד (מבחינה מקצועית כמובן) וללכת כל אחת לדרכה, תוכלו להציץ בימים הקרובים בקמפיין הבגדים של "סטודיו פשה", שם השתיים מופיעות אחת ליד השניה כאילו כלום.

   

  הפיקיות נרתמו למשימת הדוגמנות קצת לפני שהכריזו על סיום עבודתן המשותפת, ולמרות שלדברי השתיים, ההחלטה להיפרד נבעה מחילוקי דעות אמנותיים-מוזיקליים בלבד, ב"סטודיו פשה" חוששים שהדבר ישפיע עליהן גם כאן.

   

  בפני צוות הסטודיו ניצבת אם כך משימה קשה: להחליט מי מבין השתיים תוביל את הקולקציה של המותג בעונה הבאה. "לכל אחת מהן הייחוד שלה", אומרים בסטודיו. ובכן, ייחוד או לא ייחוד, אחת מהן תמשיך עם החברה והשנייה תישאר בחוץ - למרות שצוות הקמפיין מקווה ומייחל שהשתיים יצטלמו בסופו של דבר ביחד, למרות הכל.

   

  אגב, הצמד מחוייב בחוזה להופיע בתצוגת אופנה של סוף הקיץ, וזו תהיה הפעם האחרונה כנראה שהפיקיות יפזזו ביחד על אותה במה. במידה שלא יסכימו להצטלם זו לצד זו בקמפיין הבא, אחת מהן תפסיד כאמור את כל החבילה, כולל ימבה בגדים במתנה.

   

  אז מי צריכה ללכת הביתה? ולמה בעצם? המדור קורא לגולשים להכריע: איזו פיקית צריכה להישאר? שרונה או דניאלה? (ובאותה הזדמנות גם להכריע מי זו שרונה ומי זו דניאלה?) בהצלחה. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עידו איז'ק
  הפיקיות. הבחירות
  צילום: עידו איז'ק
  לאתר ההטבות
  מומלצים