שתף קטע נבחר

בעל ערוץ האופנה שוחרר למעצר בית

מישל אדאמס, בעלי ומנכ"ל הערוץ, חשוד בביצוע מעשים מגונים בדוגמנית בת 20, שהשתתפה בתחרות יופי טלוויזיונית. יחד עמו נעצר גם שי אביטל, בעלי הסניף הישראלי של סוכנות הדוגמניות "עלית", אך בדצמבר 2009 המשטרה סגרה את התיק נגדו מחוסר ראיות

בית משפט השלום בתל-אביב שחרר הבוקר (יום א') בערבות של 12 אלף שקלים את שי אביטל, בעל סוכנות הדוגמניות "עלית" בישראל. בדצמבר 2009 החליטה המשטרה לסגור את תיק החקירה נגד אביטל מחוסר ראיות. מישל אדאמס, מנכ"ל והבעלים של ערוץ האופנה, שוחרר למעצר בית בן ששה ימים ונדרש לשלם ערבות בסך של 22 אלף שקלים. כמו-כן הוצא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ למשך 15 יום. השניים חשודים בביצוע מעשים מגונים בדוגמנית במועדון "הפאשן בר" בתל-אביב.

 

נציג המשטרה, צוער דרור לובן, אמר במהלך הדיון בהארכת מעצרם של השניים, כי המתלוננת, צעירה בת עשרים שהשתתפה בתחרות יופי שערך ערוץ טלוויזיה, הוזמנה למסיבה במועדון יחד עם בחורות נוספות. המעשים המגונים, לדברי לובן, נעשו על-ידי אדאמס גם בחלל המסיבה וגם בתא השירותים. באשר לשי אביטל אמר לובן כי הוא ביצע בצעירה מעשים מגונים בתא השירותים.

 

מתלונת הצעירה עולה כי במהלך האירוע היא פנתה לאביטל והסבירה לו שהיא איננה מעוניינת במגע כזה או אחר עם אדאמס. לדבריה, בשלב מסוים אביטל הציע לה להתחמק מאדאמס ולומר לו שהיא צריכה ללכת לשירותים, וכך עשתה. לטענתה, בעודה עושה את צרכיה, נכנס אביטל לשירותים, וכאשר היא צעקה – יצא. מאוחר יותר הוא חזר, נכנס שוב לתא, אחז בה בצווארה, נישקה בכוח ונגע בישבנה.

 

לדבריה, לאחר מכן הגיע גם אדאמס לשירותי הנשים, נכנס לתא, אחז בסנטרה בחוזקה, נישק אותה בכוח ואף ניסה לגעת באיבר מינה.

 

פרקליטו של אדאמס, עורך הדין ששי גז, אמר בדיון כי אדאמס, המתגורר בוינה, הינו בעליו של קונצרן המעסיק מאות עובדים. לטענתו, יש גורם זר המעורב בתלונה, כמו חבר שראה אותה רוקדת, שותה ומתקרבת יותר מדי למרשו.

 

"זה אדם שכל דוגמניות העולם נמצאות אצלו, הוא צריך את זה?", תהה. "הוא צריך לבוא לפה לישראל ולהתעסק בכוח עם איזושהי אשה? המתלוננת לא אמרה את המילים המפורשות שהיא לא רוצה. אין פה שום עבירה, מאחר והמתלוננת גם לא מחתה נגד זה. גם לאחר שביצע בה, על-פי החשד, את המעשים המגונים, הוא נתן לה להשתמש בטלפון שלו כדי שתתקשר לחברה".

 

"לא אמרה ולו פעם אחת שאיננה מעוניינת"

 

פרקליטו של שי אביטל, עורך הדין קובי סודרי, טען כי מדובר היה בהתנהגות מוזרה של הדוגמנית, וכי לכל היותר מדובר בנשיקה בכפייה.

 

שופטת בית משפט השלום בתל-אביב, דניאלה שיריזלי, כתבה בהחלטתה כי "מהודאת המתלוננת עולה חשד סביר כי שני החשודים, בשני פרקי זמן שונים, ביצעו בה מעשים מגונים בניגוד לרצונה".

 

עוד ציינה השופטת כי "לפחות לגבי אחד מפרקי הזמן, מוסרת המתלוננת עצמה כי הנוכחים האחרים, בכלל זה אדאמס, היו לעיני המצלמה, ובכל אותו הזמן לא אמרה ולו פעם אחת שאיננה מעוניינת במגעים שתיארה. עוד מסרה המתלוננת כי ברוב שעות שהותה במועדון הייתה בקשר עין עם החבר, שהגיע עמה למועדון. מהודאת המתלוננת עולה כי שי אביטל סיפק לה טלפון כדי להתקשר לחבר שלה ולבקש ממנו שיגיע אליה. בהצטברות הנסיבות כולן, עוצמת החשד הסביר מופחתת, ועל כך ניתן גם להסתפק בשחרור החשודים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
אדאמס (מימין) ואביטל בבית המשפט
צילום: אבי כהן
מומלצים