שתף קטע נבחר

שמיר כיסה את כל חובות הפועל פתח תקווה

רגע לפני שהוא עוזב את המועדון ומעבירו לקבוצת רוכשים אמריקנים, הספיק נשיא הקבוצה להגיש בטוחות לבקרה התקציבית. אלו שירכשו את הקבוצה יקבלו אותה ללא חובות. אופיר עזו עשוי להצטרף

למי שעוד היה ספק באשר לכוונותיו הרציניות של מאיר שמיר לעזוב את הפועל פתח תקווה, הרי שהיום (ג') התקבלה הוכחה נוספת לכך שנשיא הקבוצה נחוש לעזוב ולהעבירה לקבוצת רוכשים אמריקנים, שנציגה בישראל הוא עדי זלצר.

 

שמיר הגיע למשרדי הרשות לבקרת תקציבים כדי להשאיר שולחן נקי, לפחות למי שירכוש את הקבוצה. שמיר העמיד בטוחות כנגד החובות שהפועל פתח תקווה צברה. לדברי יו"ר הרשות לבקרת תקציבים, יאיר רבינוביץ, מי שירכוש את הפועל פתח תקווה -  יקבל אותה ללא חובות, דבר די נדיר בנוף הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות.

 

לגבי החוזים ארוכי הטווח שיש לשחקנים בקבוצה, הרי שההכנסות השוטפות, זכויות השידור והכספים מהספורטוטו, אמורים להבטיח את העמידה בחוזים אלו. נראה כי על מנת להעמיד תקציב מינימום לקבוצה בליגת העל, תצטרך קבוצת הרוכשים להזרים כשני מיליון שקל.

 

רבינוביץ' אמר היום ל-ynet: "שמיר נתן התחייבות להשאיר קבוצה נקייה מחובות והוא העמיד מספיק בטחונות כדי לעמוד במחויבות הזו. הוא מוסר את הקבוצה בצורה ג'נטלמנית בלתי רגילה. אני לא חושב שבהפועל פתח תקווה מבינים את האובדן שלהם, אני לא מאמין שיש הרבה אנשי עסקים ברמה של שמיר, יעקב שחר ולוני הרציקוביץ, שייקחו על עצמם מחויבות כזאת בקלות".

 

קשר בית"ר ירושלים, אופיר עזו, מועמד להצטרף לקבוצה בעונה הבאה. זאת במידה והערפל סביב עתידה הכלכלי של פתח תקווה יתבהר, ויימצא משקיע שיבטיח להעמיד סגל ראוי. לעזו יש חוזה בבית"ר, אך בירושלים עשויים להסכים להשאילו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
שמיר, שולחן נקי
צילום: אלי אלגרט
מומלצים