שתף קטע נבחר

פרקליטו של ג'קסון: מעכשיו הוא ייזהר

"מייקל לא התעלל מינית באף ילד... התביעה ניסתה להציג תמונה מעוותת ונכשלה. אנשים פשוט ניצלו את טוב ליבו של מייקל ומעכשיו הוא יצטרך להיזהר יותר לגבי מי שהוא מכניס לבית שלו", אמר עורך הדין תומס מסרו. אחד המושבעים: אני מניח שהוא התעלל מינית בילדים אבל יש לי ספק אם הוא ביצע את המעשים שהוא הואשם בהם במקרה הנוכחי.. אני מקווה שהוא יבין שיש לו בעיה חמורה. למדתי הרבה מהמשפט הזה ואני מקווה שגם הוא"

סניגורו של מייקל ג'קסון התקשה ביום שאחרי להסתיר את שביעות רצונו מהחלטת חבר המושבעים לזכות את מרשו, אך תומס מסרו הבן הבטיח שהלקוח המפורסם שלו ייזהר מעכשיו, ויפסיק להביא ילדים צעירים למיטתו.

 

"הוא לא יעשה את זה יותר... הוא לא יחשוף את עצמו שוב לסיכון כזה", אמר מסרו לרשת NBC.

 

עוד בנושא:

 

בראיון אחר, לרשת CNN, אמר מסרו: "מייקל ג'קסון לא התעלל מינית באף ילד... אנשים מגיעים למייקל ג'קסון עם סיפור עצוב, והוא כה נדיב וטוב לב שהוא לוקח אותם ועושה עבורם מחוות.. אז הם מחליטים לפתע שהם רוצים להתעשר ממנו, וזה צריך להשתנות...".

 

"אני חושב שמייקל צריך להיות בררני יותר לגבי מי שהוא מכניס לתוך חייו. הוא איפשר למשפחות להיכנס לחייו, לא רק לילדים צעירים. ההורים שלהם הורשו להישאר לישון, והם נשארו, הכל נעשה בהסכמת ההורים", הוסיף מסרו. "הם הורשו להיכנס ולצאת מחדרו. התביעה ניסתה לתת לזה פירוש אחר... ונכשלה, בדיוק כפי שצריך היה להיות".

 

אבל כאשר נשאל מסרו באופן פרטני על המנהג של לקוחו להכניס ילדים למיטתו הוא אמר: "מייקל ג'קסון יעשה מה שמותר לו לעשות בתוך הבית שלו, אבל הוא יהיה זהיר מאוד לגבי מי שהוא מכניס לבית".

 

"אי אפשר להגיד שהוא חף מפשע"

 

אך תמונת המצב המלוטשת שמצייר מסרו עכשיו, אחרי הזיכוי, בדיוק כפי שעשה לכל אורך המשפט, נסדקה מעט כאשר פתח חבר המושבעים את הפה באופן חופשי, אחרי שהמשפט הסתיים.

 

"אני מניח שהוא התעלל מינית בילדים אבל יש לי ספק אם הוא ביצע את המעשים שהוא הואשם בהם במקרה הנוכחי", אמר אחד המושבעים, ריימונד הלטמן, במסיבת עיתונאים מיוחדת. "אי אפשר להגיד שהוא חף מפשע. אני לא מאמין שאדם יכול להיות עם ילדים במיטה 365 ימים ברציפות ולא לעשות כלום מעבר לצפיה בסרטים מצויירים בטלוויזיה ואכילת פופקורן. זה לא הגיוני בעיני אבל זה לא אומר שהוא אשם בסעיפים שהוצגו בפנינו במשפט הזה ועליהם התבקשנו לתת את חוות דעתנו".

 

"אין לי בעיה עם ההחלטה שלי במשפט", אמר הלטמן, "אבל יש לי בעיה עם ההתנהגות של מייקל ג'קסון. כל מה שאני יכול להגיד עכשיו הוא שאני מקווה שהוא יבין שיש לו בעיה חמורה ושההתנהגות שלו תלויה בה. למדתי הרבה מהמשפט הזה ואני מקווה שגם הוא..."

 

ראש חבר המושבעים, פול רודריגז, אמר שהם היו "מוטרדים" מההודאה של ג'קסון אודות "מסיבות השינה" שלו עם ילדים, אבל הוא וחבריו הונחו על ידי השופט להתייחס אך ורק לעובדות של המקרה הנוכחי, ולא להיות מושפעים מדעות קדומות שהיו להם על ג'קסון ואופיו.  

 

מושבעת אחרת סיפרה שבחדר הדיונים התנהלו ויכוחים אודות הראיות. "קיווינו אולי לראיות טובות ומוצקות יותר. משהו שהיה משכנע יותר. פשוט לא היו ראיות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
הוא לא התעלל באף ילד. מסרו
צילום: איי פי
צילום: איי אף פי
מעכשיו הוא ייזהר. ג'קסון
צילום: איי אף פי
מקווים שהוא ילמד. המושבעים
צילום: איי פי
מומלצים