שתף קטע נבחר

סוכנו של שאראס: "הוא ישחק בעונה הקרובה ב-NBA"

סוכנו של הרכז הליטאי הגיב למבול הידיעות בעיתוני אירופה: "אל תתייחסו לשום פרסום של העיתונים הזרים". שאראס בראיון לאתר האוהדים: "אני מעדיף לא לעשות יותר שינויים בחיי"

אי הבהירות לגבי עתידו של שרונאס יאסיקביצ'יוס נמשכת. במכבי כמובן מקווים שהשחקן יחליט בסופו של דבר להישאר בתל אביב אבל הוא, כאמור, רוצה למצות עד תום את הנסיונות להצטרף לקבוצה כלשהי ב-NBA. בסוף השבוע נפוצו ידיעות לפיהן אמר יו"ר מכבי תל אביב, שמעון מזרחי, כי בוסטון סלטיקס הניחה בפני שאראס הצעה קונקרטית אולם במועדון הכחישו זאת מכל וכל. גם ברצלונה עדיין בתמונה ולאחרונה פורסמו ידיעות על הסכם, כביכול, בין שאראס לבין נשיא המועדון הקטלאני, חואן לאפורטה, לגבי חוזה בן שנתיים תמורת סכום שיא של חמישה מיליון יורו.

 

מכל מקום, סוכנו של שאראס, דאג נויסטאדט, הגיב על חרושת השמועות במשפט קצר והחלטי בשיחה אמש עם העיתון 'בוסטון גלוב': "אל תתייחסו לשום דבר שהעיתונים הזרים מפרסמים. הוא ישחק ב-NBA בשנה הבאה"

 

יאסיקביצ'יוס הפך לאליל בכל מקום אליו הגיע בשנים האחרונות, ואולי זו אחת הסיבות שכל כך קשה לו לקום וללכת. בברצלונה הוא חגג זכייה ראשונה באליפות אירופה, אחר כך הוא נחת בתל אביב והצעיד את מכבי פעמיים לתואר הכי יקר ביבשת, וכעת, כאמור, פניו מועדות לארצות הברית, כדי לנסות את מזלו ב-NBA.


יאסיקביצ'יוס, נקשר בקלות, מתקשה להיפרד (צילום - יוסי רוט)

 

שאראס, כפי שהוא מעיד על עצמו, מתחבר למקום בו הוא 'עובד' והופך אותו לבית השני שלו. בשבוע שעבר הוא עזב את ישראל ולקח איתו שק של זכרונות נעימים. "זה לא קל לעזוב מקום כל פעם מחדש וכל שינוי שאתה עושה נהיה יותר ויותר קשה", אמר הרכז הליטאי בראיון לאתר האוהדים שלו.

 

"בשבילי, לעזוב את ברצלונה לפני שנתיים היה אסון מוחלט. זו היתה הרגשה מוזרה, שליוותה אותי במשך כחצי שנה. אבל אחר כך התרגלתי לתל אביב ונהניתי שם, אבל עכשיו שוב נגמר לי החוזה ואני לא יודע מה עומד לקרות. כעקרון, אני מעדיף לא לעשות עוד שינויים בחיי. הייתי רוצה למצוא לעצמי מקום של קבע, אבל הנדודים הם חלק מהעבודה שלי. יש בזה צדדים טובים ורעים, אבל אני אוהב את העבודה הזו בסך הכל".

 

בין היתר מדבר יאסיקביצ'יוס על החום והאהבה שהוא מקבל בכל מקום אליו הוא מגיע, ועל האוהדים שממשיכים לתמוך בו, גם כשאינו לובש יותר את מדי קבוצתם. "בכל אירועי הפיינל-פור שהשתתפתי בהם (שלוש פעמים, שלוש זכיות), היו הרבה מאוד חברים שחגגו יחד איתי. היו חברים מליטא, היו חברים מברצלונה. חלק מהם היו איתי אפילו בפיינל-פור שהיה בתל אביב (לפני שנה). האנשים שבאים במיוחד לראות אותי משחק קרובים אלי מאוד ואני מעדיף לחגוג איתם, כי הם חברי אמת שלי".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
שרונאס יאסיקביצ'יוס
צילום: רויטרס
מומלצים