שתף קטע נבחר

מסודי סגר בהפועל תל אביב. סכנין מתנגדת

הפועל תל אביב ממשיכה במאמצים לחזק את הקבוצה והבוקר הושג סיכום עם הקשר הקונגולזי של בני סכנין, אלן מסודי, שישתכר כ-100 אלף דולר לעונה. מנגד, יו"ר בני סכנין, מאזן גנאיים, טוען כי הוא לא ישחרר את השחקן: "אני לא בלחץ. למסודי יש חוזה אצלנו"

אחרי שהחתימה אתמול את שחקני מכבי חיפה וואליד באדיר ואליניב ברדה, ממשיכה הפועל תל אביב לחזק את סגל הקבוצה לקראת העונה הבאה.

 

היום (ג') סיכמה הפועל את התנאים עם הקשר הקונגולזי של בני סכנין, אלן מסודי, שישתכר בקבוצה כ-100 אלף דולר לעונה. סוכנו של מסודי, דוד חדד, אישר ל-ynet את הידיעה ואמר: "התקדמנו עם הפועל תל אביב יותר מאשר עם בית"ר ירושלים. הכל נסגר ועכשיו רק צריך לחתום".

 

לגבי טענות בני סכנין, לפיהן יש לשחקן חוזה חתום במועדון, אמר חדד: "עורך הדין שלנו, יוסי גאייר, מטפל בנושא. לא יכול להיות שקבוצות כמו הפועל תל אביב ובית"ר ינהלו משא ומתן עם שחקן, אם הן לא יודעות לגבי החוזה שלו שהופקד בבקרת התקציבים".

 

מנגד, יו"ר בני סכנין, מאזן גנאים, טוען כי הוא לא מתכוון לשחרר את השחקן: "בסופו של דבר גם מסודי וגם הפועל תל אביב יחזרו אלי, כך שאין לי מה לדאוג ואני לא בלחץ. שהם יהיו בלחץ. יש למסודי חוזה לעונה הבאה בסכנין ואנחנו מחזיקים ב-40 אחוז מגובה הכרטיס שלו. גם אם הפועל יפנו אלי לא אשחרר את מסודי. לא מעניין אותי שהם סיכמו, יש לו חוזה אצלנו".

 

אנשי הפועל תל אביב מבצעים בדיקה משלהם על מנת לוודא אם אכן ניתן להחתים את השחקן מבלי לקבל שיחרור מבני סכנין. שני הצדדים מסרבים להתייחס בפומבי לסוגיה, אולם בסביבתו של מסודי טוענים כי הטענות של סכנין, לפיהן סכנין מחזיקה ב-40 אחוז מכרטיס השחקן שלו, נכונים היו רק עד תום העונה האחרונה.

 

משמעות הדבר לדבריהם היא שאם מסודי היה עוזב את סכנין במהלך העונה שעברה היתה סכנין זכאית לפיצוי, אולם אין כך הדבר לאחר תום העונה בה הסתיים חוזהו. מאזן גנאים טוען כאמור אחרת ולדבריו חתום מסודי על חוזה לעונה נוספת בסכנין. אם וכאשר תתבהר סופית הסוגיה יחתום מסודי על החוזה לעונה אחת בהפועל תל אביב, בה יקבל 100 אלף דולר.

 

הפועל מתעניינת גם בדגו 

 

מועמד נוסף להצטרף להפועל הוא קשר מכבי תל אביב, ברוך דגו. לדגו חוזה לעונה נוספת במכבי, שמעוניינת לשחררו. אם הפועל תל אביב תשווה את התנאים, ישחק דגו גם בעונה הבאה בבלומפילד, במדים האדומים. הפועל מעוניינת לחזק את עמדת הקשר השמאלי, העמדה בה משחק דגו, ובקבוצה מעוניינים גם לראות איחוד של דגו עם אחיו, מסאי, שכבר משחק בקבוצה.  

 

מכשול בדרכו של דגו עשוי להיות השכר הגבוה עליו הוא חתום - 180 אלף דולר לעונה. מכבי תל אביב  מעוניינת לקבל כסף אם תיכשל עסקת הרכישה, עשוי דגו לשחק בהפועל תל אביב למרות הכל, כמושאל.

 

שחקן נוסף שעשוי לחתום היום בהפועל תל אביב הוא קשר הפועל חיפה, גיל ורמוט. נכון לעכשיו מעדיף ורמוט את ההצעה שקיבל מהפועל תל אביב על פני זו של מכבי חיפה ועורך דינו, יוסי גייר, צפוי להיפגש היום עם נציגי האדומים. בהפועל תל אביב ניסו להחתים את ורמוט לחמש שנים, אולם השחקן מוכן לחתום רק לשלוש עונות. גם מכבי חיפה מתעניינת באפשרות לצרף את השחקן.        


פורסם לראשונה 21/06/2005 11:11

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
מסודי. סיכם הפועל
צילום: גיל נחושתן
צילום: רוני שיצר
על הכוונת - גיל ורמוט
צילום: רוני שיצר
צילום: ערן קמינסקי
דגו. על הכוונת של הפועל
צילום: ערן קמינסקי
מומלצים