שתף קטע נבחר

קניון המותגים הטלוויזיוני של גלית בן שמחון עלה לאוויר

TV mall444 כולל עשרות חנויות וחברות בכל קטגוריות הצריכה. במקביל למכירות יהיו בערוץ תוכניות תוכן מקוריות. ההשקה תגובה בקמפיין בהיקף של מיליון דולר

גלית בן שמחון, מנכ"ל ערוץ TV mall444 – קניון המותגים הראשון בטלוויזיה, הודיעה היום (ג') על עליית הערוץ לאוויר בהוט וביס, באופן מלא, בכל הארץ.

 

ערוץ TV mall444 הוא קניון מותגים אינטראקטיבי הכולל עשרות חנויות וחברות בכל קטגוריות הצריכה: החל ממזון מהיר, פארם, קוסמטיקה ופרחים ועד בגדים, רהיטים, מוצרי אלקטרוניקה, ביגוד, ביטוח, בנקאות, חופשות ועוד. לדברי בן שמחון, "ההיריון שהחל לפני כשלוש שנים מסתיים בימים אלה בלידתו של ערוץ שמהווה תפנית בתפיסת הטלוויזיה, המדיה והקניות בארץ ובעולם".

 

במקביל לקניות, יהיה לערוץ גם תוכן משלו עם לוח שידורים מלא ותכניות טלוויזיה מגוונות.

 

4 התוכניות הראשונות שיעלו לאוויר הן החברות של נולי: תכנית אירוח עם נולי עומר המורכבת מפינות וראיונות עם מומחים בקטגוריות המשווקות בערוץ. תוכנית נוספת היא חדשות טיוימול עם עדי שמאי - מהדורת חדשות צרכנות שבועית. עוד תוכנית היא הקומבינטורים – תוכנית קומית עם הילה טוביאן ואורי הלוי שמטרתה ל"הביא" את הצרכן לחנות עצמה. התוכנית הרביעית היא הנבחרים - תוכנית בשיתוף קהל הצופים והקונים שמטרתה לקדם מוצרים מובילים ומבצעים שנבחרו ע"י לקוחות הערוץ. בנוסף תשודר בערוץ תוכנית מוסיקה אינטראקטיבית, תוכנית אופנה וטיפים צרכניים.

 

השקת הערוץ תגובה במגוון מבצעים לקונים וכן בקמפיין בהיקף מיליון דולר שיעלה לאוויר בטלוויזיה בכבלים ובלווין, בערוצים המסחריים ובעיתונות הארצית והמקומית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים