שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שובו של ארז

  ארז טל חוזר עם "המוח" ועם סדרת אנימציה חדשה, אלביס מ"אסתי המכוערת" חוזר עם סדרת המשך, וגם משפחת פישר והעונה הרביעית של "עמוק באדמה" יגיעו למסך שלכם. סדרות הקיץ של "קשת". בקרוב אצלכם

  קיץ חדש בקשת: הזכיינית שנערכת למעבר לארבעה ימי שידור עם כניסת תקופת הזכיון החדשה בנובמבר הקרוב, משיקה במקביל את לוח הקיץ החדש שלה, שיעלה ב-21 ביולי. במקביל לחזרתו של ארז טל לסלון שלכם עם "המוח", תעלה גם סדרת הבת של "אסתי המכוערת", שתקרא "אלביס, רוזנטל והאשה המסתורית" (ראו וידאו). גם הגרופיז של נייט, ברנדה, דייוויד, קלייר ורות ישמחו לצלול שוב לבית הלוויות של משפחת פישר ב"עמוק באדמה".

   

  ביום חמישי, מייד לאחר החדשות, תפציע "אלביס, רוזנטל  והאשה המסתורית", שתנסה לשחזר את ההצלחה של האמא הגדולה, "אסתי המכוערת". 13 הפרקים של "אלביס" יחוגו סביב דמותו של רב פקד אלביס בן-דוד, האבא של אסתי, שנסחט על ידי אשתו הראשונה שמאיימת לגלות סודות מרשיעים מעברו, אם לא יסייע לה להוכיח את חפותו של בנה, שהואשם בסחר בסמים ע"י שלטונות תאילנד. הקאסט הוותיק יקבל חיזוק בצורת מייק בורשטיין (באמת!) בתפקיד ראשון בטלוויזיה; אייל שכטר, דן שפירא בתפקיד כפול ושאר אושפיזין.

   

  מייד אחר-כך (21:30) חוזר הוגה העל ארז טל לקרקע הבטוחה והמוכרת של שעשועוני הטריוויה, והפעם עם "המוח" (שם סופי!). התוכנית, המבוססת על יסודות "הכספת", תעמיד שתי קבוצות על טהרת המין, ארבעה בנים מול ארבע בנות, שיתחרו במשימות אסטרטגיה וידע. מידי שבוע ינשור אחד המתמודדים, ומתחרה חדש יתפוס את מקומו. המתחרה שישרוד עונה שלמה, תוך הבסת המתמודדים בקבוצה שמולו – ובקבוצה שלו עצמו, יגרוף קופה נאה של מליון שקלים. גם כאן טל לא מזניח את הצופים בבית – משחקי און-ליין יתקיימו במקביל לתחרות הבסיסית.

   

  סדרת האנימציה של טל, שתגולל את אחורי הקלעים של תוכנית טלוויזיה (מי אמר לארי סנדרס ולא קיבל?) נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים, תאריך עלייה לאוויר טרם נמסר.

   

  ומי אמר שאי אפשר להעמיק גם בעונת המלפפונים? מייד לאחר "המוח" תעלה העונה הרביעית ולפני-האחרונה של "עמוק באדמה" (22:45). משפחת פישר, שסיימה את העונה הקודמת בבוקה ומבולקה טוטאליים, חוזרת כדי להתחקות אחרי משמעות החיים (ותשובה ראויה לשמה אין).

   

  ימי שני של "קשת" ימשיכו במתכונת הנוכחית ללא שינוי, ויתקדמו לעבר גמר "כוכב נולד 3", כשלפנינו שתי תחרויות ראש-בראש, שלב גלגל ההצלה, חצי הגמר והגמר. ימי שני, נמסר מ"קשת", הם הימים שבהם מנעד משפחתי רחב מתיישב מול המסך, כשחלק ניכר מהצופים הם בגילאי 12-17, הגילאים הנוחים להשפעה והחביבים על המפרסמים.

   

  אחרי "כוכב נולד 3" תמשיך רצועת הלייט-נייט של "קשת", שכוללת את המשך העונה האחרונה של "חברים" (22:30), ו"דאבל דייט" (23:00) בהנחיית דנה מודן ורועי לוי.

   

  התוכנית "של מי הבית הזה", הגרסה הישראלית ל-wife swap (חילופי המשפחות) נכנסת להילוך, וב-30 ביוני יחשוף קובי מידן חלק מהמשפחות המשתתפות בתוכנית במשדר מיוחד. כל משפחה תתרום אם או אב שיתחלף עם הורה ממשפחה אחרת למשך שבוע. טקס פרסי האקדמיה של הטלוויזיה, ששודר בעבר במסגרת שידורי "טלעד", יעלה הפעם ב"קשת", ב- 25 ביולי. את 16 הזוכים בשלל קטגוריות בחרו הפעם 700 אנשי מקצוע, ולכם נשאר, ובכן, רק לצפות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צביקה טישלר
  טל. שתי תוכניות
  צילום: צביקה טישלר
  "אסתי המכוערת". הדור הבא
  "עמוק באדמה". המוח
  לאתר ההטבות
  מומלצים