שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אה, אז זה מחיר התהילה

  לשמחתי ולהגנתי, מצטרף אלינו השבוע לעיתון "העולם האמיתי", מדור רכילות בינלאומי בליקוט נורית ברירו, בו תוכלו להתענג על עלילותיה של פריס, ג'ניפר (מי? כולן), בראנג'לינה, קייטי וטום ושות'

  בשבוע שעבר הוקרן בפריים טיים של ערוץ 10 הסרט הצהבהב "שקט מרכלים", שבא לבחון את תופעת המרכלים והמרוכלים. למי שהחמיץ, כותב שורות אלו השתתף ב"פאנל רכילאים" במהלכו חבריי למקצוע ואנוכי פטפטנו, צחקקנו וכמובן ריכלנו על עבודתנו הסיזיפית, המתישה, הלא מוסרית אם תרצו, אך המאתגרת. באופן טבעי - וזו דרכה של הטלוויזיה - מפאת שיקולי עריכה וזמן, דברים רבים שנאמרו נותרו על רצפת חדר העריכה. ברשותכם אנצל את דף הבית שלנו כדי לשתף אתכם במה שלא הספקתי לעשות באמצעות הסרט.

   

  אני חייב להודות, כמות התגובות שקיבלתי על אותן שניות בודדות בהן הופעתי על המסך היכתה אותי בתדהמה. לרגע קצרצר גם אני הרגשתי איך זה להיות חשוף, ועם יד על הלב - זה לא היה קל. לכל אחד שמכיר אותי (וגם אלה שלא) היה מה להעיר: למה לא אמרתי ככה, למה שכחתי לציין שאני ככה ומה פתאום לבשתי את החולצה ההיא. בקיצור, אשכרה שילמתי את "מחיר התהילה", ממש כשם מדורי אהובי (והמדור שאתם הכי אוהבים, תודו). אבל שלא תבינו לא נכון, אם אתם חושבים שמהיום אתחיל לחשוב שאולי אני עושה משהו לא בסדר, טעות בידכם. הרי אצל כולנו (כן, כן, גם אצלך) קיים הצורך המציצני לחדור לחייהם הפרטיים של המפורסמים, וזו עובדה שאי אפשר להתווכח איתה. כולנו אוהבים לפתוח את הדלת האחורית ולראות את החיים האמיתיים של האנשים, שרגילים לחשיפה רק כשהיא מגובה בהמון המון מייק-אפ.

   

  אז אני ושותפיי למדור (ובראשם הצלמים רועי חביב ורפי דלויה) בסך הכל מספקים את הסחורה הנדרשת החמה ומשתדלים (באמת משתדלים) לא לרדת מתחת לחגורה ולפעול בהגינות מרבית תוך הפעלת שיקול דעת ענייני, זהיר ומתחשב. ונכון, גם אז המסוקרים שלנו נעלבים ונפגעים ומקטרים - ועדיין, כולם יודעים שזה חלק מעסקת החבילה של הפרסום. וכן, נו, זה המחיר. מחיר התהילה.

   

  אני, אגב, לא מפספס גם סיפורים עסיסיים מחו"ל, ותאמינו לי שהסיפורים של הסלבז המקומיים לא מגרדים את הקצה של העלילות האכזריות והתמונות המציצניות והחודרניות שהסטארים מעבר לים סובלים. אם אצלנו לשחקנית זו או אחרת נגנב הארנק במהלך אודישן לתוכנית מסוימת - שם היא בוכה על כך שאיבדה קלטת לוהטת שתמונות מתוכה כבר מתנוססות על אחד הצהובונים האמריקאיים החודרניים. ולכן, לשמחתי ולהגנתי, מצטרף אלינו השבוע לעיתון "העולם האמיתי", מדור רכילות בינלאומי בליקוט נורית ברירו, בו תוכלו לגמוע את עלילותיהם של פריס, ג'ניפר (מי? כולן), בראנג'לינה, קייטי וטום ושות'. השבוע, למשל, יש צילום פפראצי משו משו של פוש ובקס בבגדי ים.

   

  אז תתענגו על כל אייטם ואייטם ותמשיכו לחכות לפפראצי ולרכילות משובחת מדי שבוע. זה מעניין אתכם. זה מעניין אותנו.

   

  רון גרנות

  ראש דסק "מחיר התהילה"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים