שתף קטע נבחר

הג'נרל מציג: כך מוכרים מכוניות

קונצרן הרכב הגדול בעולם רשם ביוני את חודש המכירות הטוב ביותר מאז 1986 ועליה של 47% לעומת שנה שעברה, תודות למבצע מכירות מוצלח

מבצע מכירות מוצלח, שהעניק ללקוחות פרטיים הנחה זהה לזו שמעניק קונצרן ג'נרל מוטורס לעובדיו, הביא לזינוק של 46.9% במכירות קונצרן הרכב הגדול בעולם ביוני. זאת, לעומת חודש יוני 2004. מדובר היה בחודש המכירות הטוב ביותר בתולדות ג'נרל מוטורס, מאז השיא הקודם שנרשם בספטמבר 1986, כפי שמדווח האוטומוטיב ניוז. למעשה, מדובר בחודש מכירות כל-כך מוצלח, שמכירות הג'נרל היו כמעט כפולות מזה של יצרנית הרכב האמריקנית השניה בגודלה, פורד.

 

בג'נרל מוטורס מייחסים את ההצלחה המרשימה למבצע הנחות שהנהיגו לאחרונה, במסגרתו מקבלים לקוחות פרטיים הנחה זהה להנחת העובדים. מלבד התמריץ הכלכלי, זכה המבצע לכיסוי תקשורתי נרחב והפך לשיחת היום, בעיקר תודות למסע יחסי ציבור מוצלח של הג'נרל. התוצאה, כפי שניתן לראות בטבלאות המכירות, היא נהירה של ציבור הרוכשים לאולמות התצוגה של ג'נרל מוטורס וגידול משמעותי במכירות.

 

אלו הן חדשות מצוינות עבור קונצרן הרכב הוותיק, שבתקופה האחרונה נאחז בשיניו כדי לבלום את הצניחה במכירות וברווחים. הצלחת המבצע עשויה עם זאת לעורר מבצעים דומים מצד יצרניות נוספות, דיימלר-קרייזלר למשל, וליצור תחרות נחושה יותר.

 

הזינוק במכירות ג'נרל מוטורס סייע גם לגידול במכירות שוק הרכב האמריקני. אלה עמדו על 1,677,641 מכוניות חדשות, גידול של 15.9% לעומת 1,488,016 ביוני שנה שעברה. עוד בלטו לחיוב טויוטה (גידול של 14.4%) וניסאן (שצמחה ב-18.8%, לעומת מאזדה שירדה ב-18.2% לאיסוזו שמכירותיה נפלו ב-49.6%.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ג'נרל מוטורס. תוכנית מבריקה למכירות מכוניות
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים