שתף קטע נבחר

ח"כ ברונפמן מגן הצרכנים

ח"כ רומן ברונפמן (יח"ד-הבחירה הדמוקרטית) מצטרף לח"כ אורית נוקד כיו"ר שותף לשדולה להגנת הצרכן בכנסת. השדולה הוקמה לפני כשנה בכנסת על-ידי ח"כ אורית נוקד, אך עם מינויה של ח"כ נוקד לתפקיד סגנית שרה במשרדו של משנה לראש הממשלה, ביקש ח"כ ברונפמן להצטרף ולעמוד יחד עמה בראש השדולה להגנת הצרכן. זאת על מנת להוסיף ולקדם עניינים צרכניים ברמה הפרלמנטרית. ח"כ ברונפמן פנה לכל חברי הכנסת בהזמנה להצטרף מחדש לשדולה ולהתחיל בעבודה פעילה בתחום הגנת הצרכן. כמה מחברי הכנסת כבר הספיקו להביע את רצונם להצטרף לשדולה בעקבות קריאתו של ח"כ ברונפמן וביניהם: ח"כ דני יתום וח"כ איתן כבל מהעבודה וח"כ אילן שלגי משינוי. בהתייעצות בין ח"כ ברונפמן לבין ח"כ נוקד הוחלט כי השדולה תקיים את ישיבתה הקרובה ב-27 ליולי והיא תעסוק בנושא הנהגת פיצוי עונשי. בישיבותיה הבאות השדולה להגנת הצרכן תדון בנושאים הבאים: תקנות על תעודות אחריות, חוק תובענות ייצוגיות, חוק חשבונות בעסקאות לשירותים מתמשכים וחוק המועצה הישראלית לצרכנות.

***

 

דאטה פרו פרוקסימיטי פותחת את בית דאטה פרו המורחב בתערוכה ראשונה מסוגה בישראל. החל מיום חמישי, 14.7.05, תציג תערוכת עבודות בתחום ה-Direct מרחבי העולם. התערוכה כוללת עשרות עבודות, מכל רחבי העולם, אשר הוצגו לאחרונה בכנס בינלאומי של פרוקסימיטי שהתקיים בג'נבה. פרוקסימיטי הינה רשת סוכנויות ה- Direct של BBDO WorldWide, הפרוסה על פני 43 מדינות. התערוכה תתקיים בבית דאטה פרו פרוקסימיטי, רח' וייסבורג 19, צהלה, ותהיה פתוחה לציבור הרחב במשך שבוע. הפתיחה ביום חמישי, 14 ביולי 2005, בשעה 18:00. במסגרת התערוכה יתקיימו גם סיורים מודרכים לאנשי "דור העתיד של עולם הדיירקט" – תלמידי המכללות ובתי הספר לפרסום ושיווק מכל רחבי הארץ.

***

 

לאחרונה הודיעה HOT על הקמת חטיבת לקוחות חדשה שתאחד את מערך השירות והתפעול של החברה. עמית לוין מונה לסמנכ"ל בכיר שיעמוד בראש החטיבה החדשה, הודיע על מינויה של נורית נחמן לסמנכ"ל השירות בחטיבה. הקמת החטיבה החדשה נועדה לשפר את רמת השירות ולייעל את הממשקים של החברה עם לקוחותיה. נחמן תהיה כפופה לעמית לוין, ראש חטיבת השירות והתפעול. במסגרת תפקידה החדש תהיה אחראית על מערך שירות הלקוחות ושימור הלקוחות, השירות הטכני ועוד, בכל תחומי הפעילות של HOT טלוויזיה, אינטרנט ושירותי טלפון פנים ארצי. נחמן (42), שימשה בשנה האחרונה כמנהלת אגף כספי לקוחות של HOT, ובתפקידה הקודם שימשה כמנהלת מרחב מרכז במת"ב, שם עבדה נחמן במשך 12 השנים האחרונות בתפקידי ניהול שונים בתחום שירות הלקוחות. נחמן הינה בעלת תואר ראשון במינהל עסקים בהצטיינות, במדרשת רופין.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים